Have an account?

Merve Oflaz RöportajıHey dedikoducular...
Ünlüler ile röportajlarım devam ediyor...
Survivor deyince akla gelen ilk isim...
Merve Oflaz ile röportaj yaptık...

Xoxo
Dedikoducu Çocuk
1. Merve Oflaz kimdir ? Kısaca kendinden bahseder misin?

Aşırı hayvan sever hayattan her daim zevk almaya bakan kötü niyetli konuşanları takmayan iyi niyetli yapıcı eleştirilere her zaman kulak veren biraz inatçı dediğim dedik anaç  arkadaş canlısı fedakar deli dolu başarısız olduğunda dünyaları başına yıkılan kız diyelim  :)2. Oyuncu olmaya ne zaman karar verdin?

Muhteşem Yüzyıldan sonraki süreçte  eğitimimi aldım ve Kalbim 4 Mevsim ile oyunculuğu sindirdim ve bu iş benim hayatım dedim :)3. İlk dizi heyecanını hala hissediyor musun?

Heyecandan öte korku ve ne yapacağım hissi diyelim çünkü hiçbir şey  bilmiyordum ve çok zorlanmıştım…
4. Oyunculuk açısından güzel dizilerde kaliteli ekipler ile çalışma fırsatı buldun şanslı hissediyor musun?


Doğduğumdan beri hep dört ayak üstüne düşmüşümdür. Bu hayatla ilgili bence ne verirsen onu alırsın her zaman iyi bir insan olmaya çalıştım  ve çok çalıştım karşılığını da bu şekilde aldığımı düşünüyorum  kesinlikle şanslı biriyim :)
5.  Survivor`a gitmeye nasıl karar verdin?


Ben karar vermedim teklif karşı taraftan geldi ama Survivor başladığından beri tek hayalim oraya katılmaktı içimdeki amazon Merve`yi tanıyordum çünkü :)


6. Survivor`ı kazandın. Kazanmak için güçmü yoksa zekamı önemli ?

İkisi de eşit diyebilirim.. ama en önemlisi kendin olmak halka karşı kameralara oynamamak.. içimden geldiği gibi davrandım hiçbir şey planlamadım ve hırslıydım ama bu itici derecede bir hırs değildi... :)

7.Survivor hayatını nasıl etkiledi. Neler değişti hayatında ?Hayatımda her şey aynı geçmişime bağlı bir insanim değerlerime hayata bakış açım hep ayniı.. arkadaşlarım önemlidir benim için ailem .. onun haricinde değişen tek şey işim oldu diyebilirim oyunculuğu da çok sevdim zaten :)8. Survivor`a tekrar katıl deseler yine katılır mısın?


Hem de hiç düşünmeden koşa koşa  oraya gitmek isterim herkes böyle bir deneyim yaşamalı.9. Not Defteri dizisinde sende kadrodasın. Dizinin konusundan ve karakterinden biraz bahseder misin?

Bugüne kadar dahil olduğum dizilerden çok farklı .. Bir öğretmeni oynuyorum benden de bir şeyler kattım karakterime genç ve öğrencilerine değer veren saygılı bir öğretmen .. Seti çok sevdim herkes çok iyi severek gidiyorum sete her zaman :))10. Reklam yüzüsün. Reklam yüzü olmaya devam edecek misin?

Devam edecek inşallah :)


11. Favori parmüfün ?

Ellie Saab


12. Üç kelime ile Merve Oflaz ?

İnatçı dediğim dedik ama hayat dolu :)13. İstemem hakkımı helal ettim dediğin kişiler oldu mu?

Tabii ki  oldu .. Hayat bu bazen bir şeylere ömür boyu elveda dersin ama hakkını helal edersin :)


14. Günlük hayatında neler yaparsın?  

Pilates salonum var Cats Pilates orada ders veriyorum insanları düzgün bir fiziğe ve sağlıklı bir bedene kavuşturmak hoşuma gidiyor spor her şeyim hayatta , paten kayarım sahilde bol bol ve kediler hayvanlar kopekler mama dağıtırım tedavi ettiririm onlarla da vaktimin çoğunu geçiriyorum :)


15. Sosyal projelere destek veriyor musun?

Tabii ki sonuna kadar benden sosyal sorumluluk için istenilen her şeye koşarım..


16. Hiç dedikodu yapmadım diyebilir misin?

Diyemem dedikodusuz hayat mı olur ama tabii ki iyi yönde olanı konuşmak yani kafamdan bir şeyler katarak değil olanı değerlendiririm.. :)

0 yorum:

Yorum Gönder