Have an account?

RöportajlarÇok sevdiğim Gamze Topuz ile röportaj yaptık...
Beğenmeniz dileğiyle...

 Xoxo
 Dedikoducu Çocuk

 1.Gamze Topuz kimdir kendinden biraz bahseder misin?

 8 ekim 1983`te Adana'da doğdum. Avukat bir babanın kızıyım.Babam hukuk okumamı istedi kısmet değilmiş:)Gönlümde hep oyuncu olmak vardı.Ama sağolsunlar destek oldular.12 yaşıma girdiğimde babamın işleri dolayısıyla ailece istanbul'a taşındık.. 2. Üniversite yılları senin için ne ifade eder?

 Okul yıllarını çok sevdiğimi söyleyemem :) Ama çalışkan bir öğrenciydim.Üniversite yılları benim için özgürlüğe ilk adımı ifade ediyor sanırım.
 3. "Doktorlar" hayatının hangi bölümünde ? 

 Doktorlar benim hayatımda ve kariyerimde dönüm noktasıdır. Okul gibiydi.Oyunculuğa,arkadaşlığa ve hayata dair çok şey öğrendim.En doğru seçimimdi..

 4.Yeni projelerin var mı? Merak içindeyim.. 

 Güzel Çirkin beklenmeyen bir final yaptı bildiğin gibi.Teklifler alıyorum ama doğru projeyi bekleyeceğim sanıyorum.Bu sene "Yok Böyle Bir Kız" adlı tiyatro oyunuyla haftanın en az üç günü oynuyoruz.Tiyatro bu sene büyük bir vaktimi alacak gibi görünüyor.Oyuna beklerim :) Her pazar blackout avm,çarşambaları afife jale sahnesindeyiz :)


 5. Oyunculuk dışında yapmak istediğin bir meslek var mı? 

 Bildiklerimi paylaşmayı,insanlardan bir seyler dinlemeyi ve öğrenmeyi çok severim.Belki ilerde oyunculukla ilgili hayal ettiğim yerde olursam,bildiklerimi paylaşmayı çok isterim.
 6.Peki “Hayatımda şu şöyle olmasaydı daha iyi olurdu” dediğin bir anı oldu mu ? 

 Hayatımda keşke olmasaydı dediğim iki yıl var.Yanlış projelerde yanlış insanlarla çalıştım.Ama tecrübe oldu.Gereken dersi aldım ve bugün bulunduğum noktadan memnunum.
 7. Televizyon önü oyunculuğunda sence sosyal medyanın etkisi nasıl? Fikirlerini merak ediyorum.

 Sosyal medyanın her yerde etkisi olduğu gibi televizyonda ki etkisi de çok büyük.Artık yapım şirketleri,kanallar,reklam sektörü sosyal medyanın nabzını ölçerek adım atıyorlar.Bu anlam da sosyal medyanın gücü tartışılmaz.
 8.Survivor yarışmasından teklif gelse cevabın ne olurdu? Sence senden bir "survivor" olur muydu? 

 Bana çok uzak :) 9. Sesine hayranım. Yeni şarkılar yok mu? Düşünmüyormusun yakın zamanda bir single çıkartmayı? Yoksa o devir kapandımı? 

 İnan hiç düşünmüyorum.O devir tamamen kapandi.

 10.Kullandığın parfüm markası nedir diye sorsam? 

 Angel innocent 11.İzleyebildiğin diziler varmı? 

 Şu sıra takip ettiğim bir dizi yok. Behzat Ç. vardı bitti ve tabi Leyla ile Mecnun.Yeni adıyla tekrar başlıyor sevinçliyim :) 12.Ümit Kantarcılar ile aşk nasıl başladı. Paylaşmak ister misin?

 Şu an çok mutluyum :) bu konu da başka bir şey söylemezsem bana kızmazsın bence :)) 13.Üç kelime ile Gamze Topuz ? 

 Adil Ahlaklı Eğlenceli diyebilirim. Bu arada en zor şey insanın kendisi için bir şey söylemesi :)


 Beni kırmayıp röportaj yapmayı kabul ettiğin için çok teşekkür ederim. 

 Ben teşekkür ederim :)) Çok sevdiğim Berk Oktay ile harika bi röportaj yaptık...
Umarım beğenirsiniz...

Xoxo
Dedikoducu Çocuk1.Berk Oktay kimdir diye sormayacağım . Çünkü herkes seni tanıyor ve seviyor . O yüzden ilk olarak modellik kariyerin nasıl başladı diye soracağım. Hayalinde varmıydı ? 

Teşekkür ederim:) Modellik kariyerim Ankara`da tanıdığım bir ajans sahibinin yanında başladı. Bu işe hiçbir zaman bir basamak olarak bakmadım. Modelliği meslek olarak gördüm.
2.Modellik kariyerinde Paris,Milano,Tokyo,Dubai ve Moskova gibi şehirlerde defilelere çıktın..Bu şehirlerden en çok hangisini sevdin?

Doğru birçok ülkede çalıştım. En çok sevdiğim yer Tokyoydu.Yurt dışındayken benim için şehrin güzelliğinden çok kültürel yapı önemli oldu hep. Japonlar bizim kültürümüze yakın yaşayan insanlar orda hiç yabancılık çekmedim.

 3.Modelliği oyunculuk teklifi aldığın içinmi bıraktın. Yoksa aklında varmıydı?

Hayır modelliği kariyerimin en iyi döneminde hem aileme hemde kendime verdiğim söz üzerine eğitimimi tamamlamak için bıraktım. Kariyerimmi içimin rahatlığımu diye karşılaştırdığımda huzur ağır bastı:) Oyunculuk serüvenimin başlaması Türker beyle yollarımın kesişmesiyle ilgili.


4.Oyunculuk senin için ne ifade ediyor?

Heyecanımı hiç yitirmeyeceğim uçsuz bucaksız bir okyanus oyunculuk..
Tek kelime dersen Aşk derim..
5.Samimi olarak söylüyorum. Oyunculuğunu çok beğeniyorum. Tatlı Bela Fadime dizisi ile oyunculuğa merhaba dediniz benim içinde önemli bir dizidir? Teklif nasıl geldi ? İlk set günü heyecanın nasıldı?


Türker İnanoğluyla bir tanışıklığım vardı. Birgün çağırdı. Oynarmısın dedi evet dedim. Hepsi bu.. Çok spontan gelişti herşey.. Sana ilk set günümü anlatmaya kelime yetmez heyecandan yerimde duramadım. Gece uyku uyumadım:)


6. Oyunculuk kariyerine baktığımız da başrol olarak yer aldığın diziler çoğunlukta. Senin açından nasıl bir durum?

Ben sadece bir oyuncuyum adımın önünde başrol ibaresi hoşuma gitmiyor.. Benden kariyerli ve tecrübeli her rol arkadaşımı kendimden önde görürüm ve saygı duyarım..Ekibi takım olarak görürüm bende ekibimin forvetiyim:)
 7. Benim Hala Umudum var dizisi ile ekranlarda olmaya devam ediyorsun. Bu projede yer almaktan memnun musun? Ve set ortamınız nasıl?

Bu proje öncesi aslında bir süre daha dinlenmeyi düşünüyordum.Ama Faruk Turgut ve ekibi önüme heyecan duyduğum bir senaryo koydular.İşimizi seviyorum gereksiz uzatmadan insanlarda hoş bir tebessüm uyandırmaya devam edicez.

 8.Peki “Hayatımda şu şöyle olmasaydı daha iyi olurdu” dediğin bir anı oldu mu ?

Ben her yanlışın doğruyu,her olmayanın şansı,her kötünün iyiyi getirdiğine inanırım. Oyuzden elimde olan ve olmayan herşey icin şükrediyorum.
 9. Sosyal medya ile aran nasıl? 

:)Yeni sayılırım.Sadece Twitter kullanıyorum.
Gündemi takip etmek hoşuma gidiyor.

10.Survivor yarışmasından teklif gelse cevabın ne olurdu? Sence senden bir "survivor" olur muydu? Bence olurdu. :)

Yarışmayı izlemek daha çok hoşuma gidiyor.
Zaten istanbul da yıllardır bir survivor`ım :)

 11.Kullandığın parfüm markası nedir diye sorsam? 

İnvictus tavsiye ederim herkese :) 12.Sabah uyanınca senin  olmazsa olmazın ne? Şarkı mı,kahve mi,duş mu,telefona bakmak mı?

Kesinlikle sıkı bir kahvaltı ardından kahve.Ha birde sessizlik.Uyandığımda çok sempatik olmadığım kesin:)
 13. Maço musun yoksa romantik mi?

Yerine göre..maçoluk daha ağır basıyor. Ama hiç beklenmedik anlarda sürprizlerle dolu romantik bir adam olabilirim.
14.En sevdiğin renk nedir?

Renklerle aram yok.  Hatta griyle bile. Benim için hayat siyah beyaz.

 15.Boş günlerinde neler yaparsın?

 Spor yapmaya çalışıyorum. Motor tutkum var.Tek başıma motorla gezmek beni rahatlatıyor... 16.Bu soruyu röportaj yaptığım her isme soruyorum. "Beni takip ediyor musun?" diye beni Twitter`da takip ediyorsun. Sence sosyal medyada iyimiyim? :)

Bence gayet iyisin.Verdiğin tüyolarda genelde haklı çıkıyorsun.Sadece bazı olumsuz eleştirilere cevap vermeni eleştiricem. Gerek yok meyva veren ağaç taşlanır.


Beni kırmayıp röportaj teklifimi kabul ettiğin için gerçekten çok teşekkür ediyorum. 

Ben teşekkür ederim.

Ekran`ın sevilen yeni yeteneklerinden Deniz Baysal ile röportaj yaptık...
Yakında yeni dizisi Aşk,Ekmek ve Hayaller ile ekran karşısında olacak...
Keyifle okuyun...

Xoxo
Dedikoducu Çocuk1.Deniz Baysal kimdir? Kendinden biraz bahseder misin? 

5 nisan 1991de İzmir'de doğdum. Ailenin en küçüğüyüm. Çok gülen biriyim. Bazen çok konuşurum bazen kendime kapanırım. Kendimi tanımlama konusunda pek başarılı değilimdir, bu soru arkadaşlarıma sorulsa daha iyi :)2.Oyunculuk kariyerin nasıl başladı? 

İlkokul 4. Sınıfta okul tiyatrosuna başladım. Hocam Zekariya Hocalar'ın da isteğiyle Karşıyaka Belediye Tiyatrosunda 10 yıl boyunca oyunculuk yaptım. 3yıl önce Zekeriya hocam beni oyunculuk ajansına yazdırdı.İlk olarak Bitmeyen Şarkı'da ufak bi rolüm oldu. Sonra Derin Sular'la birlikte macera başladı...

3.Derin Sular , Gossip Girl tarzındaydı hatta benzerlik vardı nasıl dahil olmuştun projeye?


Ajansımdan beni aradılar ve İzmir'de yeni başlayacak olan bi proje olduğunu söylediler. Görüşmeye gittim. 4. Görüşmede Derin Sular'a ben de dahil oldum. Çok önemli benim için. Hem ilk gözağrım, hem de okul gibiydi benim için.4. Kayıp Şehir hakkında düşüncelerin nelerdi? 

Kayıp Şehir'i başından beri izleyenlerdendim. Annemle izlerken 'keşke sen de oynasaydın Kayıp Şehir'de.' Derdi. Hep özenerek izlemiştim, herkes çok başarılıydı. Annem nasıl dua ettiyse, ben de dahil oldum :)
5. Yer aldığın projeler hayatına neler kattı?

Hepsinin yeri ayrı bende. Gerek oyunculuk gerekse hayatıma kattığım insanlar açısından herbiri beni bi adım ileri götürdü. Bu zamana kadar istemediğim, sıkılarak gittiğim hiçbir proje olmadı. Kendimi şanslı hissediyorum...
6. Yakın zaman da Aşk,Ekmek ve Hayaller adlı kore uyarlaması dizi ile ekranlarda olacaksın. Diziden ve karakterinden kısaca bahsetmen mümkün mü?

Şimdilik şunu söyleyebilirim ki; oynadığım her karakterden farklı olucak. O yüzden benim için çok önemli. İzleyicimizin, 'Aşk, Ekmek, Hayaller'den çok etkileneceğinden eminim.

7. Set ortamınız nasıl. Kadroda çok iyi isimler var onlar ile çalışmak nasıl bir duygu? 

Setimizde herkes çok uyumlu, pozitif, çalışkan ve sıcakkanlı. Gerçekten de çok iyi, kendini kanıtlamış, çok saygı duyulan oyuncularla çalışıyoruz. Onları izlemek ayrı bir duygu. Hayranlıkla izliyoruz...

8. Kore dizileri hakkında fikirlerin neler?

Ben seviyorum çünkü tam Türk izleyicisini çeken hikayeleri var. Hatta 'bread, love and dreams'e baktığımda, 'burda bir hata var, Türk dizisi olmalıymış en başta!' Demiştim :)9. Dizi süreleri sencede çok uzun değilmi? Kaç saat çalışıyorsunuz? 

Kendi adıma söyleyebilirim ki, ben çalışmayı çok seviyorum. Setteyken her derdini unutan biriyim. 'Yarın setiniz yok' dediklerinde çok üzülürdüm, tuhaf tuhaf bakarlardı bana :)10. Favori parfümün? 

Victoria's Secret / Moonlight Dream
11.İlerde hangi oyuncu ile başrol olmak isterdin ? Yada hayal ettiğin bir oyuncu varmı? Yerli/Yabancı 

Açıkçası hiç düşünmedim. Çünkü benim için önemli olan, karşımdaki oyuncunun işine olan saygısı. Umarım hep böyle oyuncularla oynarım.
12. Severek takip ettiğin diziler ? 

Kayıp, Merhamet, 1 Erkek 1 Kadın, American Horror Story, Dexter ( ben daha 3.sezondayım :) )
13. En beğendiğin erkek oyuncu?

Kendisini zaten beğeniyodum ama GARAJ oyununu izledikten sonra daha bir takdir ettim. Enis Arıkan.


14. Günlük hayatından biraz bahsetmeni istiyorum. Bir günün nasıl geçer? 

Ruh halime göre değişir. Bazen sürekli arkadaşlarımda vakit geçirmek isterim, tüm günüm onlarla geçer. Bazen evde tek başıma olmak isterim, televizyon izlerim, çok kitap okurum, yemek yapmayı çok severim. Ara sıra tek başıma çıkar, saatlerce yürürüm.15.Üç kelime ile Deniz Baysal? 

Sınırları sevmediğim için kendimi üç kelime ile sınırlandırdığımı düşünemedim açıkçası. Bu soru hakkında çok düşündüm ama cevaplayamayacağıma karar verdim. :)


16. Dedikodu hayatımızın içinde hiç dedikodu yapmadım diyebilir misin? 

Diyemem tabiki. Ama emin olmadığım şeylerden konuşmaktan hiç hoşlanmam, kimseyi de konuşturmam. O konuda katı bi insanım. Sonuçta kimse kendisi hakkında yalan konuşulmasından hoşlanmazken, kendisi nasıl başkası hakkında konuşabilir?


17. Beni takip ediyorsun . Benimle ilgili görüşlerin neler? 

Beni bildiklerinle her zaman şaşırtıyorsun. Haksız olduğun çok nadir. Takipteyim dedikoducu :)Beni kırmadığın için teşekkür ederim.


Kemal Pekser ile röportaj yaptım...
Okuyun derim...

Xoxo
Dedikoducu Çocuk


Kemal Pekser kimdir?

Duygusal,yalnız,gezgin ruhlu,çok meraklı,tarih düşkünü,motosikletini seven,herkesin farkında olmadığı şeylerin farkında olan güldürücü adam ;)


Oyunculuğa nasıl başladınız?

Oyunculuğa sunuculuk yaptığım NR1 tv`den keşfedilerek başladım.Murat Boz`un ve ülkemizin en yeteneklı dansçısı olan Sanem Demirkaya ve radyoların tanınmış kişiliklerinden Emre Yonterin vesilesiyle yapımcı yönetmen Abdullah Oğuz tarafından oyunculuk kariyerim başladı.Hıç bır zaman onların hakkını yiyemem.


Oyunculuk dışında neler yapıyorsunuz?

Oyunculuk dışında yaptığım bir çok şey var...Dj`lik,kitesurf ve snowboard eğitmenliği,bir dönem tenis eğitmenliği yapmıştım buna ek olarak.Ayrıca aile mesleği olan zeytincilik sektörüylede ilgileniyorum uğraşıyorum...baba mesleği ;)Hangi dizilerde rol aldınız?

Doktorlar, Kartallar Yüksek Uçar , Eksik Etek - 29-30 - Candan Öte , Hayat Apartmanı, Karagümrük Yanıyor , Küçük Kadınlar dizzlerim.
SüpüRR, Hayattan Korkma ve Yarım Kalan Mucıze ise rol aldığım sinema filmlerim.Yeni projeler var mı?

ŞU an bir sinema filminde rol almaktayım kısmetse ekim-kasım gibi vizyon tarihimiz.Filmimizin adı Yarım Kalan Mucize.Diğer yandan dizi gorüşmelerimiz devam edıyor.Bu sezon kısmet olursa karşınıza çıkıcam.
Favori parfümünüz nedir?
212
En sevdiğiniz renk?

Turuncu.Yaptığınız sporlar?

kitesurf-snowboard-airsoft-tenis.Toplu sporların hemen hemen hepsi.İzlediğiniz diziler var mı? Varsa neler.

Arkadaşlarımın rol aldığı dizileri genelde seyrederim ama çok uzun seyretmiyorum.Malum işin mutfağında olunca içine çok giremiyorsunuz seyirci gibi ;)bunun dışında fantastik şeyler çok hoşuma gidiyor walking dead-lost-flash forward..vs


Survivor maceranızdan biraz bahseder misiniz?

2005`te ülkemizin ilk survivoruna katılmıştım.40 bin kişilik bır seçmeden 16 kişi karayiplere gitmiştik.Bugün izlediğiniz yarışmadan daha zor ve güç koşullar vardı.Ugur Pektaş 1.cimiz oldu.
Kanal D`de yayınlamıştı.Muhteşem bir deneyim herkese tavsiye ederim.Yine olsa yine giderim.Parayla yapılamaz bir olay!


Aynaya bakıp ne geçiriyorsunuz içinizden?

Who knows what could happen.
Do what you do, just keep on laughing
One thing's true, there's always a brand new day
I'm gonna live today like it's my last day...Yaşadığınız en uçuk deneyimlerden birini bizimle paylaşır mısınız?

Survivor yeterli olacaktır sanırım.Ötesi yok gibi ;)


Aşkı nasıl yaşarsınız?

Sınırsız hiç kimseye hiç birşeye aldırmadan sadece ben ve o!


Hayata dair korkularınız var mıdır?

Aileme birşey olmasından korkarım.Yoksa kendımi çok umursamam.Hayat renklerle dolu hepsini görmek gerek ;)


Küçükte olsa sırlarınız varmıdır?

Sırlarım sınırlarım...


DedikoducuÇocuğu takip ediyor musunuz?

Ediyorum çok başarılı.Yayına geçmesini bekliyorum netten ;)


Röportajı kabul ettiğiniz için teşekkür ederim.


Pis7li yönetmeni çok başarılı olan Kartal Çidamlı ile röportaj yaptım...

Xoxo
Dedikoducu Çocuk


Kartal Çidamlı kimdir?

1970 istanbul doğumluyum.. Maçka Teknik lisesi makina bölümünü bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi radyo ve tv yayıncılığı bölümüne girdim.
1993 yılına kadar Trt`de kaldım.
1993 kasım ayından itibaren Atv televizyonuna yönetmen olarak başladım halen serbest yönetmen olarak çalışmaktayım.


Yönetmenliğe nasıl başladınız?

Trt İstanbul televizyonu`nda kültür ve müzik programları bölümünde asistanlık ve 2. Yonetmenlik yapmaktaydım Atv ye geçişimle birlikte müzik ve eğlence programları yönetmenliğine başladım.
Atv televizyonunda ayrıldıktan sonra kurmuş olduğum prodüksiyon şirketiyle tanıtım ve propaganda filmleri ayrıca müzik klipleri yapmaya başladım.
1997 yılında askerden dönüşümle birlikte dramatik çalışmam olan Şengün Konağını TGRT televizyonuna çektim.


Hangi projelerde yer aldınız?


Meslek hayatımın başında drama kurgusu yaptığın için cok fazla yalimda kurgu ve kurgu yonetmenliği gerçekleştirdim.
Kendi şirketimi kapattıktan sonra bir süre drama ve reklamlarda sanat yönetmenliği de yaptım.
Çekmiş olduğu diziler)
Maçolar
Sevda Çiçeği
Hepsi 1
Adanalı
Sihirli Annem
Pis7liEn sevdiğiniz proje hangisi oldu?

Klasik bir cevap olacak ama bütün gerçekleştirdiğimiz yapımlar bizden parçalar taşır
yine de bende farklı izler taşıyan yapımlar...
Sihirli Annem,Hepsi 1 ve Sevda Çiçeği dir.


Pis7li setinden biraz bahseder misiniz?

Pis Yedili setine 27.bölüm itibariyle reji ekimbimle birlikte dahil olduk.Çok başarılı bir şekilde devam eden bir diziydi birbirine ısınmış ve kaynaşmış bir oyuncu kadrosuyla çalışmaya başladık.
Kendi reji anlayışımızı yerleştirme birkaç haftayı aldı.
Halen çok mutlu ve keyifli bir şekilde çalışmalarımıza devam etmekteyiz
genç bir kadroyla çalışmanın zorlukları olduğu kadar çok keyifli yanları da bulunmakta tabiki...
Sanırım bizim aldığımız keyifte izleyiciye gayet net bir şekilde geçmekte.


Pis7li sezon finali nasıl olacak?

34 haftadır merakla beklenen tüm soruların cevapları bu sezon finali bölümünde izleyicilere verilecek ve tabii ki tüm dizilerde olduğu üzere yeni soru işaretleri oluşacak...
Son yayınlanan sezon finali tanıtımı zaten yeterince açıklamada bulundu
sadece sana özel bir tüyo ise esas büyük proplem Furkan'ın elinde bulundurduğu Paşa`nın kardeşi ile Trafonun çok samimi haldeki fotoğrafları...
Çalışmaktan zevk aldığınız oyuncular var mı?

Tabii ki çalışmaktan büyük keyif aldığım oyuncular mevcut ama burda isim vermek çok doğru değil.Sonrasında isim vermediğim oyuncu arkadaşlarım alınganlık gösterebilirler.


En sevdiğiniz renk?

Kırmızı ve Siyah.


Favori parfümünüz?

Parfümler ilgili bir açıklamada bulunmayacağım reklama girer...


En beğendiniz yönetmen?

Tarantıno Spielbirg.İzlediğiniz diziler var mı?

Tabii ki kendi özelim için takip ettiğim diziler mevcut...
lLeyla ile Mecnun,Geniş Aile,Yahşi Cazibe bunlardan birkaçı.Yeni başlayacak olan İşler Güçleri de merakla bekliyorum...


Küçükte olsa sırlarınız varmıdır?

Sırrı olmayan bir kişi tabiki olamaz.
Mesela sezon finalinin en sonunu biliyorum ama iki kişinin bildiği sır olmayacağı için açıklamayacağım.


DedikoducuÇocuğu takip ediyormusunuz?

Dedikoducu Çocuğu düzenli olarak takip ediyorum sektör ile ilgili en son doğru bilgileri kesinlikle ondan alıyorum.


Kartal Çidamlı:Son olarak eklemek istediğim birşeyler olacak izlemekte olduğunuz dizilerin tamamı hayal ürünü karakterlerin yaşamlarının kurgulanmış halidir.
Hayal ürünü yaşamları bile saygı duymayıp değiştirmek isteyen zihniyetler çok yakında kendi yaşamlarımızı da değiştirmek için çaba sarf edicekler.
herkes hayallerine,rüyalarına ve masallarına sahip çıkmalı...

Çok sevdiğim başarılı oyuncu Şükrü Özyıldız ile röportaj yaptım...

Beni sevdiğini biliyorsun...
Çok çok öptüm...
Dedikoducu ÇocukŞükrü Özyıldız kimdir?

Ne kadar basit bir soru ama cevap vermesi de ne kadar zor:) öncelikle insan… çağımızda bize dayatılan “olunması gereken insan modeli”ne çok sinir olup, daha hislerine, dürtülerine kulak veren fütursuz hareketleri ve düşünce yapısı olan bir arkadaştır kendisi.Oyunculuğa nasıl başladınız?

Yurtdışında bir workshopa katılmıştım. Bana meşgale olsun diye. Sonra aşık oldum. Türkiye’ye döndüğümde eğitim almaya başladım. Sonra işler gelmeye başladı. Şu anda da hala eğitimlerime devam ediyorum.

Derin Sular dizisi hayatınıza neler kattı?

Çok ciddi bir iş tecrübesi kattı. Kamera önü gerçekten sahneden farklı. Kamera önünün eğitimi biraz da ‘tecrübe’ bence. 116bölüm çektik, 8ay boyunca haftada 6gün nerdeyse sette yatıp kalktık.(1gün repo:)) ben işi orda öğrendim diyebilirim. Şu anda ise orda edindiğim tecrübelerin çok büyük faydasını görüyorum.


Ekranlara sizi çok yakıştırıyorum.Siz ekranlara yakıştığınızı düşünüyor musunuz?

:) sağol.. ben yakışıp yakışmadığıma değil de ‘nasıl daha iyi olabilir’e konsantre oluyorum. Çünkü herzaman daha iyisi vardır. Derin sularda olduğumdan daha iyiyim ama bir sonraki işimde daha da iyi olacağım. daha iyi ve daha ekrana yakışan.


Uçurum dizisi maceranız nasıl başladı?Konuk oyuncu olarak mı kadroya dahil oldunuz?

Yönetmenimiz cem karcı ile proje daha hazırlık aşamasındayken görüşüp anlaşmıştık ancak daha sonra senaryoda bazı değişikliklere gidildi ve “tolga” karakterinin hikayeye girişi biraz ertelenmek zorunda kaldı. Ama bundan sonra hep birlikteyiz gibi gözüküyor.

En sevdiğiniz yerli oyuncu?

Erdal Beşikçioğlu

En sevdiğiniz yabancı oyuncu?
Javier Bardem

Favori parfümünüz?

Kullandığım parfüm ysl le nuit de l’homme

En sevdiğiniz renk?
Canlı renkleri seviyorum. Ama genelde pastel giyiniyorum. Gardropta bir reform şart.


Aşk hayatınız nasıl?

Sıkıntı yok:)

Üç kelimeyle Şükrü Özyıldız?

Yatak-yastık-yorgan..

Survivor`da yarışma teklifi gelse cevabınız ne olurdu?

Büyük konuşmayayım ama olumsuz olurdu herhalde. Bana çok teatral geliyor ordaki ortam. Sanki oraya sürgüne gönderilmiş havasında herkes. Kameraya onu bunu çekiştiriyorsun falan. Olurda katılırsam birgün sonum “pascal”dan farklı olmaz.

En son izlediğiniz film?

Bazı filmler olur izlemeye her başladığında bir işin çıkar ve o film hep yarım kalır, bir süre sonra da filme karşı sempatini yitirirsin. Dün akşam hep öyle yarım kalan “oldboy”u baştan sona bitirebildim nihayet.


Günlük hayatınızdan biraz bahseder misiniz?

Günüm günüme tutmaz desem:) set olmadığı zamanlar istediğim saatte kalkarım. Protein ağırlıklı bi öğün yer spora giderim, sonra hazırlanır ve güne başlarım. Kulağımda müzik çok yürürüm. Arkadaşlarımla buluşurum. Ertesi gün setim yoksa çok geç uyurum. Yatmadan önce hep kitap okurum. Uyurken müzik açık olur. Duşta çok uzun kalırım. Sağlıklı beslenirim ve sağlıklı kalmak için bazı takviyeler alırım. Sigara içmem. Sabahları ve set araları beyaz çikolata yerim, asla es geçmem bunu:)

Set olduğu zamanlar ise eğer set sabaha karşı bitmemişse kısa da olsa kesinlikle sosyalleşebileceğim bişeyler yaparım.

Küçük de olsa sırlarınız var mıdır?

Kendi içinde gerçekte ne hissettiğin hep sırdır. Çoğu insan kendine bile itiraf edemez. Ben hisleri ve algısı çok açık bir insanım. Sırlarla doluyum aslında.

DedikoducuÇocuğu takip ediyor musunuz?

Takipteyim çocuk;)

Beni kırmayıp röportaj yapmayı kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederim.


Başarılı oyuncu Özge Özder ile röportaj yaptık...
Harika oldu mutlaka okuyun...

Beni sevdiğini biliyorsun...
Çok çok öptüm...
Dedikoducu Çocuk
Özge Özder Kimdir?

Elif Özge Özder 1978'de Ankara'da doğmuştur. Ortaokul ve liseyi Ankara özel yükseliş kolejinde okumuş, daha o yıllarda tiyatro ile tanışmıştır. 1996 yılında konservatuvar sınavlarına girmiş ve (Ankara) Bilkent üni. Tiyatro bölümünü burslu olarak, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünü ise yüksek dereceyle kazanmıştır.


Oyunculuğa nasıl başladınız?


2000 yılında Ank. Dev. Kons. Tiyatro bölümünden mezun olmuş ve profosyonel oyunculuk hayatına BKM ile başlamıştır.
2001 yılından beri aktif olarak tiyatro sahnelerinde olan oyuncu 2004-2006 yılları arasında Kanal D'de yayınlanan Haziran Gecesi dizisinde canlandırdığı Lale adlı rol ile televizyonda da büyük başarı yakalamış, isim olarak akıllara kazınmıştır. Show tv de yayınlanan Dudaktan Kalbe dizisinde canlandırdığı çelik prensesi Prenses Cavidan ise televizyon kariyerinin doruk noktası olmuştur.

Hangi dizilerde oynadınız?Ferhunde Hanımlar,Dadı,Sonbahar Kadınları,Çifte Bela,Estağfurullah Yokuşu,İyi Aile Robotu,Haziran Gecesi,Emret Komutanım,Dudaktan Kalbe,Ömre Bedel.Desperate Housewives dizisini izlediniz mi?

Sadece denk geldiğimde eğlenerek izlediğim bir işti.Bir oyuncu olarak çok özendiğimi hatırlıyorum.Umutsuz Ev Kadınları dizisinde oynama teklifi nasıl geldi?

Bu iş için çok uygun olduğum konusunda hemfikir olunmuş. Görüşmeye çağırıldım. En uygunu hangi kadın karakter olur diye fikir alışverişlerimiz oldu. Edie de karar kılındı. Benim o dönem başka düşüncelerimde vardı aslında hayatımla ve oyunculuk kariyerimle ilgili.. Ama Fatih bey’’ gel bu işte oyna, çok güzel olacak .’’ dedi. Çok uzun bir zaman düşündüm aslında. Bir aydan fazla diyebiliriz. Tüm bu süreç hep kontak halinde geçti Tanıtım çekimlerine bir gün kala dahil oldum. Çok zor bir karar süreciydi.


Edie Brit çok sevdiğim bir karakterdi.Cilveli ve şuh görünümlü “Emel” nasıl bir karakter olucak biraz bahsedermisiniz?

Aynen tarif ettiğiniz gibi olacak. Tabii bunun Türkiyede ki eşittiri neyse onu göreceğiz. Üç kocadan ayrılmış,gayet özgüvenli,dobra, ne istediğini bilen bir dişi ve oldukça çapkın,eğlenceli bir kadın göreceğiz.


Çekimler ne zaman başlayacak?

22 ağustos diye planlanıyor. Ama değişiklikler olabilir tabii. Koca bir mahalle kurmak, karakterleri bizim oyuncuların üstüne gore biçmek, bunca kadın karaktere stil, makyaj ve yeni bir tarz yaratmak vs vs.. bunlar zor işler.. çok titiz çalışılıyor...
Kadro hakkında düşünceleriniz neler?

Karar vermemde büyük rol oynadı bu kadro. Hepsi oyunculuk kökenli ve kendini ispat etmiş iyi oyuncular. Aramızda konuştukta, birbirimizin ismini duydukça içimiz ferahlamış. Beş kadınlı bir sette hayat çok zor olabilirdi çünkü kadınlarımız hem oyuncu olarak, hem insan olarak doğru seçilmiş diye düşünüyorum...


En sevdiğiniz renk?

Beyaz...

Favori parfümünüz?

Araya başka parfümler alsamda yaklaşık on senedir yazları dkny women, kışları Armani she değişmezlerim olarak yerini koruyor...

Yeniden çekilen diziler hakkında görüşleriniz neler?

Özgün bir senaryoda oynamak fikri bana daha sıcak geliyor aslında.. Bir rolün ilk senin tarafından yorumlanması, her hafta senaristle beraber o rolü biçip,kavurmak bunlar büyük haz verir bir oyuncuya..Uyarlamaları tehlikeli buluyorum. Üstüne koyacağın bir yorum, katacağın yaratıcı birşey olmalı mutlaka..Yoksa taklit herzaman aslını yaşatır. Yabancı diziler ve romanlar belli bir kesim tarafından tüketiliyor ve biliniyor aslında. Herkes hakim değil romanlara yada cnbc-e dizilerine.Bana esas korkutucu ve uzak gelen eski filmlerimizin dizi yapılıyor oluşu.Hepimiz onlarla büyüdük nede olsa...

En son hangi filmi izlediniz?

Bu sene festivali tam olarak takip edemediğim için festival filmlerini tamamlamaya çalışıyorum..Les Petits Mouchoirs son izleyip beğendiklerimden oldu..Oldukça minimal ama derinliği de olan bir film..

Günlük hayatınızdan biraz bahsedermisiniz?

Evcil biriyim ben.Asosyal olmamakla beraber tüketilen yada öldürülen zamandan çok ,değerlendirilen zamanı severim..Arkadaşlar arasında sinema, tiyatro,konser veya seyahat organizasyonlarının öncüsüyüm denebilir..Arkadaşlıklarım aile tadında olduğundan ev keyfi ön planda..Anaç bir tarafım var.Yemekler hazırlayayım yenilsin hoşuma gider. Çalışma hayatında tiyatro ön planda, kalan zamana set ve reklam dublajlarını sığdırmayı başarıyorum ama yorucu olabiliyor. Onun dışında köpeklerim var.Bahçeli, müstakil bir evde yaşıyorum..Spor aletlerim var evde zaman buldukça spor yapıyorum..Kısacası bahçeyle kendisi ilgilenen, bisiklet kullanmayı seven,köpeklerine aşık,doğa düşkünü,popular mekanlardan uzakta sosyalleşen biriyim.. Okumak ve film izlemek hayatımın vazgeçilmezleri..Yazıp çiziyorum da bir yandan.. İşte böyle geçiyor hayat...
Fobileriniz varmıdır?

Dar ve kapalı alanlar tedirginlik yaratıyor. Astım hastası olmamla alakalı olabilir. Asansörde kalmak kabus olurdu mesela..Çok aşırı yüksekten manzaraya bakarım ama tam aşağıya asla..Onun haricinde tüm canlılarla aram çok iyidir..Sadece hamam böceğine bakamam..Kaşınmama neden oluyor...
Küçükte olsa sırlarınız varmıdır?

Elbette.. Herkesin vardır.. Hatta herkesin küçük değil, bir dolu, kocaman sırları vardır bence..DedikoducuÇocuğu takip ediyormusunuz?

Etmiyordum.Yeni tannıştım ve iyi ki de tanıştım..Sorularınız çok keyifli çünkü..


Beni kırmayıp röpörtaj yapmayı kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederim.

İlginiz için ben teşekkür ederim...Güzel bir buluşma oldu..Hep yapalım iyi çalışmalar..Tüm okuyuculara sevgiler... özz !!Kerem Arslanoğlu ile röportaj yaptık...


Beni sevdiğini biliyorsun...
Çok çok öptüm...
Dedikoducu ÇocukKerem Arslanoğlu kimdir?
Kerem Arslanoğlu dışardan bakıldığında havalı ancak yakınlaştıkca içini öğrenebildğin gizli bi kutu gibidir.İnsanlarla iletişimim samimiyetim iyidir.Arkadaşlıklarıma değer veririm muhabbete eğlenceye müziğe ve yemeğe düşkün rahat yaşamayı çok sever ancak erken yaşta kurmuş olduğum ideolojimden bir ömür vazgeçmeyi düşünmem.Oyunculuğa nasıl başladınız?
Oyunculuğa, ilkokulda sene sonu gösterisnde tiyatro oyunu hazırlamıştık tabi sadece ozmn bi kere sergilemiştik ama ufaklık olmama rağmen heycanını hiç unutmadığım bi andı.Çalkantılı ergen düşünceli lise dönemimde ne meslek edinmem gerektiğini düşünürken son senemde Mint akademiyle tanıştım.Canım kadar sevdiğim benim bu noktalara gelmemi sağlayan emeklerini anlatmakla bitiremiceğim hocalarımdan aldığım 1senelik eğitimden sonra üniversiteye ve diziye girdim.
Bulunduğunuz dizilerden bahsedermisiniz?Bu benim ilk dizim hatta ilk kamera önü projem :)
Dizideki karakterinizden biraz bahsedermisiniz?Batu,okulunda ve arkadaşları arasında ağırlığı olan,mantığını kullanarak hareket etmeye ve çetesini sürekli bi arada tutmaya çalışan,sert ve prensipleri olan bi karakter.Tabi Nehirle birlikte olduğu anlar prensiplerini ve sertliğini kaybettiği zamanlardır:)


Bu projede yer almayı nasıl seçtiniz?
Ben değil onlar beni bu projeye seçti :)
Dizi başarılı grafik sergiliyor.Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz.
Ekip günden güne profesyonelleşirken dahada iyilerini görceğimize inanıyoruz.
Sizce dizide en sevilen karakterler kimler?
Aslında her karakterin kendine ait güzellikleri var tek tek ayırt edemicem sanırım :)
Çekimlerden biraz bahsedermisiniz?Çekimler eğlenceli enerjili ama yorucu geçiyor.
Favori parfümünüz?
Favori parfümüm burberry touch.
En beğendiğiniz renk?Siyah.Yakışıklı,karizmatik,sevimli,ukala,seksi sizce hangisisiniz?
Yakışıklı sevimli bilmem ne herhangi birini söylesem diğerlerinide kapsıcak zaten mütavazı diyelim biz şuna :D

Aşkı tanımlayabilirmisiniz?
Aşk-zor olan.Sevgiliniz varmı?Sevgilim yok.
Günlük hayatınız nasıl geçer?
Çekim olmadığı günler okul okulada gitmediysem arkadaşlarım uyku eğlence vs :d
Küçükte olsa sırlarınız varmıdır?
sırlarım var ama adı üstünde sır söyleyemem :DDedikoducuÇocuğu takip ediyormusunuz?Şimdiden itibaren takip edicem.Bizi kırmayıp röpörtaj yapmayı kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.
Ben teşekkür ederim.İlayda Şahinler ile röportaj yaptık...

Beni sevdiğini biliyorsun...
Çok çok öptüm...
Dedikoducu Çocuk


İlayda Şahinler kimdir?
İlayda Sahinler Fox Tv'de yayında olan Ogretmen Kemal dizisinde Nazlı karakterindedir
Bunun yanı sıra; Cem Yılmaz'la A.R.O.G-Avea reklam filminde ve Mahpeyker (2010 kültür başkenti filmi) de rol almıştır.
2000 yılında Mimar Sinan Guzel Sanatlar Universitesi Devlet Konservatuarı'nda yan flüt eğitimine Ayla Uludere ile başladı. AKM, İtalyan Kültür Merkezi, Park Orman, Antalya-Aspendos, İTÜ Maçka Maden Kampüsü, MSÜ Fındıklı Kampüsü Oditoryumu gibi birçok yerde solo, orkestrayla birçok konser verdi, İTÜ Maçka Maden kampüsünde gerçekleşen MSÜ orkestrası ile beraber solist olarak konser verdi. 2009 yılında Bulgaristan'da yapılan "Uluslararası Genç Virtüözler" yarışmasında üçüncülük elde etti. 2010 senesi içerisinde ise Pera Güzel Sanatlar Lisesi'nin orkestrasında 1. flütte yer aldı ve aynı zamanda flüt şefliği yaptı. Son bir buçuk senedir aynı zamanda opera ile ilgili çalışmalara başladı. Son 3 senedir ise, konservatuarın tiyatro bölümünde mimik, beden dili vb gibi derslere ögrenci olarak katılımcılık gösterip kendini geliştirmektedir. Fotograf çalışmaları: İsmail Acar'la fotograf çekiminde, HP Liseler arası web sitesi yarışmasında hazırlanan poster ve flyerlarda, Photoline dergisi kapak ve orta iki sayfa içerisinde, Sahra Çelik(makyöz) web sitesi çekimlerinde yer alan Ilayda Sahinler şuanda eğitimine halen Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda Ayla Uludere ile devam etmektedir.

Oyunculuğa nasıl başladınız?
Oyunculuğa iki sene önce operaya başlamaya karar verdiğimde başladım:)

Öğretmen Kemal dışında yer aldığınız diziler oldumu?
Ögretmen Kemal dışında dizide değil ama Cem Yılmaz'la Avea reklamında yer aldım.
Dizi kadrosuna nasıl seçildiniz?
Aslında çok enteresan bir hikayesi var onun, toplantıya bir gün kala ajansa gelmişlerdi ve ben aslında ev aradığım ve çok yorgun oldugumdan gitmicektim, son anda birşey dürttü beni ve apar topar gittim. Bir anda kendimi toplantıda buldum:)

Oyunculuk dışında düşündüğünüz meslek varmı?
Zaten konservatuarda eğitimimi sürdürüyorum, aynı zamanda müzisyenim:) 10 senedir flüt çalıyorum ve eğitimime devam ediyorum hala daha..Set ortamınız nasıl bahsedermisiniz?Set ortamı inanılmaz eğlenceli, hepimizin yaşları yakın olduğu için çok keyifli bir ortam oluşuyor:)


Sette en iyi kimlerle anlaşırsınız?
Kimseyle bir problemim yok, herkesi ayrı ayrı çok seviyorum:)En sevdiğiniz renk?
Mmm.. Beyaz ve neon renkler sanırım..Favori parfümün?L'aprerie Silver Rain..Takip ettiğin diziler varmı?
Takip ettiğim yabancı diziler var; Gossip Girl, Glee, The Vampire Diaries, Fringe.. televizyon izlemeye pek vaktim olmadığından internetten takip etmeye çalışıyorum..
Yabancı oyunculardan en sevdiklerin hangileridir?
Nicole Kidman, Marion Cottilard, Al Pacino, aklıma daha gelmeyen birçok isim var.
Küçükte olsa sırlarınız varmıdır?
Haha:) Herkesin sırları var;) Benim de var tabiki:)DedikoducuÇocuğu takip ediyormusunuz?
Varlığından daha yeni haberdar oldum, ama eminim ki edicem:)


Bizi kırmayıp röpörtaj yaptığınız için teşekkür ederiz.Ben teşekkür ederimm:)

Emre Cilasin ile röportaj yaptık...

Beni sevdiğini biliyorsun...
Çok çok öptüm...
Dedikoducu ÇocukEmre Cilasin kimdir?
Emre Cilasin ; 25 yasinda bursa dogumlu 1.88 boyunda kumral kahverengi gozlu olan, suan istanbul kultur universitesinde son sinifta yonetmenlik okuyan ayni zamanda kamera onunde de zaman zaman yer alan birisidir.


Oyunculuğa nasıl başladınız?

Oyunculuga bundan 5 sene once internetten gelen bir teklif uzerine hepsi 1 dizisinde murat karakterini canlandirarak basladim.


Oyunculuk dışında neler yapıyorsunuz?

Oyunculuk disinda, bahsettigim gibi genel vaktimi kamera arkasinda arastirip cekim yaparak geciriyorum.yeni cekmis oldugum kisa metraj filmimin suan kurgusu ile ugrasmaktayim.kisa film festivallerinde artik yavas yavas kendimi gostermeye basliyacagim.ayni zamanda sadri alisik kultur ve sanat merkezinden oyunculuk egitimi almaktayim.Bunlarin disinda muzikle yakindan ilgilenirim caldigim enstrumanlarimla muzige kendi ruhumu katarim.

Hangi dizilerde yer aldınız?
Su ana kadar sirasiyla hepsi1(atv),kiz takimi(fox),kucuk sirlar(kanald)


Küçük Sırlar kadrosunda tekrar görebilicekmiyiz sizi?
Kucuk sirlar dizisinde beni yeniden gormeniz senaristlerin takdirindedir. Eger ihtiyac gorurlerse tekrar dahil ediceklerdir.


En sevdiğiniz renk?

Yesil

Favori parfümünüz?212-sexy

Aşkı tanımlayabilirmisiniz?
Ask, aldigim nefes'tir.

Sevgiliniz varmı?

Sevgilim yok.

Yeni projeleriniz varmı?
Dizi olarak henuz birsey yok ancak bahsettigim gibi yeni projelerim kamera arkasinda cektigim kisa filmimle kendimi gostermek ve daha iyilerini yapmak.


Günlük hayatınızdan bahsedermisiniz?Gunluk hayatim hep bir kosusturmaca halinde.arkadaslarimla vakit gecirmeye sosyal yasamima cok dikkat ederim.bir yandanda bunlarla parallel olarak okul,sinema,oyunculuk egitimim beraberinde gider.


Küçükte olsa sırlarınız varmıdır?Kucuk Sirlar'im vardir ;) herkes kadar..


Hangi dizileri izlersiniz?Su siralar dizi izlemeye her ne kadar vaktim olmasada oyle bir gecer zamanki ve kucuk sirlar izlemekten zevk aldigim islerdir.
Yakışıklı olduğunuzu düşünüyormusunuz?
Yakisikli oldugumu kendime devamli aksettiren birisi degilim.Eli yuzu duzgun birisiyim o kadar.


İleride nerede olmak istersiniz?Ileride yazip yonetmenligini yapicagim sinema filmimin yerli ve yabanci kitlelerce saygi gorulcek ve ornek gosterildigi bir noktada gormek istiyorum ve gorucegim.


DedikoducuÇocuğu takip ediyormusunuz?
Dedikoducu cocugu yeni inceleme firsati buldum ve begendim.bundan sonra takip edecegim.


Emre Cilasin

Bizi kırmayıp röpörtaj yapmayı kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.
Tolga Güleçle röportaj yaptık...

Beni sevdiğini biliyorsun...
Çok çok öptüm...
DedikoducuÇocuk


Tolga Güleç kimdir?
20.09.1981 İskenderun doğumluyum. İlk kez ortaokul yıllarında tiyatro sahnesine çıktım, babamın tayinleri dolayısıyla çok şehir gezdim, Adana'da liseyi bitirdim. Daha sonra Çukurova Üniversitesi İşletme bölümünde okurken; Tiyatro (oyunculuk) bölümüne girebilmek için hayatımın riskini alıp, işletme bölümünü son sınıftan bıraktım ve 22 yaşında dokuz eylül üniversitesi güzel sanatlar fakültesi tiyatro bölümü oyunculuk ana sanat dalı yetenek sınavlarına girerek kazandım ve 6 yılda bitirdim.Oyunculuğa nasıl başladınız?
Profesyonel anlamda oyunculuğa da okula girdikten sonra başladığımı söyleyebilirim.


Hangi dizilerde rol aldınız?Misi, Kırık Kanatlar, Hatırla Sevgili, Gece Gündüz gibi dizilerde ufak rollerde rol aldım, ama Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisi benim için hayatımın dönüm noktası ve rolü oldu.Dizideki karakterinizden bahsedermisiniz?
Ahmet karakteri hakkında bişey bahsetmeme gerek yok, şu an 3. bölüm bitti ve çok gizli sırları olan, seyircinin ağzını açık bırakabilicek kadar enteresan bir adam Ahmet.. Oldukça sevecen,içten, bir o kadar asi, mütevazılığını elden bırakmayan, annesinin kuzusu, davasının peşinden koşarken aşık olmayı da ihmal etmeyen bir adam Ahmet..


En sevdiğiniz renk?Siyah-beyaz-Kırmızı.

Hangi parfümü kullanıyorsunuz?
Vakko.

Günlük hayatınızda neler yapmaktan hoşlanırsınız?
Genelde setten fırsat bulduğumda evimde dinlenip Play Station 3 oynamayı ve bol bol DVD keyfi yapmayı tercih ediyorum.Aşk hayatınız nasıl?Kalbim boş. Klişe olucak belki ama, işime fena halde aşığım ve bir kız arkadaşım yok. Buna vaktim de yok zaten. Kesin yürümez bir ilişkim olsa. :)
Çocuklar Duymasının Tolgası Serkan Balbal ile röportaj yaptık...
Serkan Balbal kimdir?İdealist bir Türk Gencidir Serkan BALBAL..

Hayallerini hedefler koyarak tasarlayan ve sabırla hedefe yürüyen bir türk genci..:)

Oyunculuk mezunuyum ama 3 senedir yapımcı olarak sektörün içindeyim.

Saran yapımın başındaki görevimden istifa ettikten sonra kendi şirketimi kurarak piyasaya girdim.

Yeni ve farklı projelerle 2009 ve 2010 senesinde ilerledim.

Bir Zahmet programı

Üç Korner bir penaltı programı ve Dersimiz Atatürk filmi öne çıkan projelerimiz bu zaman içinde.

Dersimiz Atatürk filminde ortağım Birol Güvenin teklifi ile Çocuklar duymasında ana cast’a dahil olarak bu sene televizyona döndüm.

Yaptığım her iş de olduğu gibi bu işten de büyük haz ve keyif alıyorum.
Hem oyunculuk hemde yapımcılık zor oluyormu?

Severek yapılan hiçbir iş insana zorluk vermez. Benim içinde bu geçerli her iki işi de gerçekten keyif alarak ve severek yapıyorum.

Zorluk dersen bedensel olarak evet yorgunluk verdiği zamanlar oluyor bazen,ama genel olarak zorlanmıyor ve mutsuz olmuyorum…J


Efsane olan bir dizide yeni karakterlerden birisiniz.Bu size kendinizi nasıl hissettiriyor?Çocuklar Duymasın 7 sene önce severek izlediğim bir diziydi.

Şimdi bu dizinin yeni karakterlerinden biri olmak mutluluk verici.

Profesyonel ve işini iyi bilen bir ekiple çalışıyoruz.

Senaryo Birol Güven gibi usta bir kalemin elinden çkıyor.

Birol Güven’i Senelerdir tanırım ve televizyon piyasasında en başarılı bulduğum isimlerdendir.

Bu sene Dersimiz Atatürk filmini iki ortak yapımcı olarak yaptık ve proje süresince çok uzun zamanlar geçirme fırsatı bulduk.

Dizideki rolü bu sürec içinde beni gerçekten iyi analiz ederek yazdığını düşünüyorum,çünkü hiç zorlanmadan ve keyifle canlandırıyorum.Sette çok yoruluyormusunuz?


Yorgunluk olmuyor.Çok eğleniyoruz.Sette herkes işten çok keyif alıyor ve eğleniyor.Sanki haftanın bir günü buluşup tiyatro oyunu sahneye koyuyor gibi bir durum var üzerimizde.

Yapımcılığını üstlendiğiniz sinema filmi 24 Eylülde izliyiciyle buluşuyor.Filmin konusundan bahsedermisiniz?
Filmin senaryosu, 1990 yılında yaşanmış gerçek bir olayın gerçeğe çok yakın şekilde günümüze uyarlanması sonucunda yazılmıştır. Ayrıca filmde İslam aleminde CİN’ler konusunda yazdığı “CİNLERİN ESRARI” adlı kitabı ile tanınan İmam-ı Şibli’den yararlanılmıştır. İmam-ı Şibli CİNLERİN ESRARI kitabının orjinalini 880 yılında yazmıştır. Arapça orijinali Mısır Kahire İskenderiye Kütüphanesi'nde bulunan İmam-ı Şibli’nin ünlü eserinin Türkçe ilk baskısı 1979 yılında yayınlandığında büyük tartışmalara neden olmuş. Kitapta yer alan "Cin Çağırma Metotları" bölümü o yıllarda insanların cin çağırma çabaları nedeniyle yaşanan olaylar nedeniyle 1980 yılında yapılan 2. Baskıda yer almamıştır.Çocukluğunuzda yaşadığınız bir kabus 20 yıl sonra tekrar başlasa, öteki alemden gelen belalı bir varlık size, sevdiklerinize musallat olsa ve bir gece boyunca korkutucu, güçlü ve vahşi varlığın oyunlarına teker teker kurban olsanız kendinizi nasıl hissedersiniz? Sorunun cevabı 24 Eylül’de tüm Türkiye’de vizyona girecek olan “3 HARFLİLER-MARİD” filminde sizi bekliyor olacak.Yeni projeler varmı?Fikirlere açıkmısınız?Biz şirket olarak yeni yenetekler ve fikirlere her zaman açığız. Bu noktada düşünceleri olan ve fikirleri olan arkadaşlarla da sürekli şirket olarak da görüşüyoruz ve görüşmeye devam edeceğiz.Aklında fikri olan buyursun J

Şu anda trt de bu sene çok ses getiren programımız Bi Zahmet’in yıldızı Gökhan Yıkılkan’ın filmi için çalışıyoruz.Eylül’de motor diyeceğiz.

Aynı zamanda 2011 senesinde Büyük bir Çanakkale filmi için çalışmalarımız devam ediyor.Ayrıntılarını yakında öğreneceksiniz.

Çok keyifli işlerimiz olacak bu senede.Oyunculuk mu? Yapımcılık mı?

Oyunculuk ve yapımcılıkla ilgili birbirine yakın duygular besliyorum.

İkisi de benim için yaratıcılık isteyen ve heyecanlandıran meslekler.

Yapım zor ve stresli bir iş.

oyunculuk bu stresi ve yorgunluğu attığım kaçış noktam oluyor…


Aşk hayatınız nasıl?


Aşk hayatım rolantide gidiyor. Bu aralar işlerime verdim kendimi diyebilirim.

Aşk hayatımı akışına bıraktım desem yalan olmaz, gerçekten aşık olacak ve heyecanlandıracak bir ilişkiyi kim istemez ki…


En sevdiğiniz renk nedir?Ben eğlenceli renkleri seviyorum.

Turuncu ve kırmızı gibi.

Giyim olarak siyah cok kullandıgım bır renkHangi parfümü kullanıyorsunuz?Uzun yıllardır kışları giwenchy-pie yazları ise tere de hermes yada 1 mılyon’u kullanıyorum.Parfüm kokusuyla çekici olduğunuzu düşünüyormusunuz?Çekicilik olarak bakmadım ama temiz ve fresh olduğumu düşünüyorum.

Sanırım çekicilik kısmını kadınlara sormak lazım...

Hiç sırlarınız varmıdır?
Her insanın kendine özel hikayeleri ve yaşanmışlıkları vardır…Yabancı dizi izlermisiniz?Fırsat buldukca izliyorum.Ama daha çok film seyrediyorum.Haftada ortalama 10 film izliyorum diyebilirim.

Yapmaktan en çok zevk adlığınız şey nedir?


Ben deniz aşığıyım.Bir yelkenlim var ve denize açılmayı seviyorum.

Aynı zamanda at binmekte başka bir keyfim…


DedikoducuÇocuğu takip ediyormusunuz?


Bir süredir Facebook dan bilgi sahibiyim site hankında ve takibe aldım diyebilirim.
Bizi kırmayıp röpörtaj yapmayı kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.Ben teşekkür ederim.:)Yakışıklı olduğunuzu düşünüyormusunuz?Hayır asla, ben kendimi beğenemiyorum bir türlü :)


DedikoducuÇocuğu takip ediyormusunuz?
Hayır takip etmiyordum ama artık edicem ;)


Bizi kırmayıp röpörtaj yapmayı kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.Ben teşekkür ederim dedikoducu çocuk.. sevgiler :)


Melih Selçuk kimdir?

ÖSS'de aldığı fazla puan sonucu mahalle baskısından korunmak için sinema televizyon okumak yerine Boğaziçi İşletmeyi tercih edip sonradan oyuncu olan pragmatist bir insandır.

Oyunculuğa nasıl başladınız?

Okuldayken bir ilan gördüm. başvurdum ve 100'ü aşkın kişinin arasından seçilip Süt filminin başrolüne seçildim.

Süt filminin hayatınızda nasıl bir yeri var?

ilk aşk gibi bir yeri var. Semih Kaplanoğlu tarafından bana tanınan ve yeni yollar açan bir şanstı. filmle beraber 8 ülkeyi gezdim. Venedikte kırmızı halıda fotoğraf çektirdim. bir tanesi İspanyadan olmak üzere 4 tane ödül aldım. Venedik Film festivalinde En iyi oyuncu adayı olarak Mickey rourke ile yarıştım. ikimiz de kaybettik gerçi ama olsun :)

Yeni projeler var mı?

Görüştüğüm projeler var. kesinleşen projeler içinse daha zaman var.

Yakışıklı olduğunuzu düşünüyormusunuz?

Ben düşünmüyorum ama kadınların bana bakışlarından öyle olduğumu hissediyorum galiba. yani bu konuda bir özgüvenim varsa bunu aynadan değil kadının gözlerinden alıyorum. bir de bir kadının yakışıklı dediği adama hayır demek haddim değil :)


Hangi parfümü kullanıyorsunuz?
Carolina Herrera AquaFavori renginiz varmıdır?

Kahverengi


Dedikodunun hayatınızda yeri varmıdır?

İşim gereği dedikodu ile beslenen bir camianın ortasına düştüm. mümkün olduğu kadar soyutlanmaya çalışsam da beyhude bir çabanın içinde olduğumun da farkındayım.

Aşkın listesini oluşturabilirmisiniz?

Dırdır yapmayan güzel bir kadın + ben + mutfağım = aşk


Küçükte olsa sırlarınız varmıdır?
Var. Mesela internet alemindeki bazı büyük sözlüklerde çok popüler bir yazarım ama kimse kimliğimi bilmiyor :)

DedikoducuÇocuğu takip ediyormusunuz?
Daha yeni haberim oldu artık arada bir kulak misafiri olurum heralde.

Bizi kırmayıp röpörtaj yapmayı kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Rica ederim.Ben teşekkür ederim.


Doktorlar dizisinde Dilhan karakterini canlandıran Çağlar Sayın ile röportaj yaptık...

Beni sevdiğini biliyorsun...
Çok çok öptüm...
Dedikoducu Çocuk

Çağlar Sayın kimdir?
9 Aralık 1984 Manisa doğumluyum. Tam bir yay burcuyum. Üniversiteye başlayana kadar Manisa'da büyümeme rağmen
aslen Mardin, Savurluyum. 2004 yılında girdiğim İstanbul Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü'nden 2010
yılında mezun oldum, fakat aklımda ve kalbimde hep oyunculuk vardı. Okulumun zorluğu nedeniyle malesef oyunculukla
öğrencilik zamanımda yeterince ilgilenemedim. Okulu da bir defa başladığım için bitirmek istiyordum. Üniversitenin son senesinde Ayla Algan ve Burak Aksak'dan kamera önü oyunculuğu
dersleri aldım ve bol bol kitap okuyarak, oyun izleyerek ve büyüklerimden yardım alarak oyunculuğumu olabildiğince
ilerletmeye çalıştım.

Oyunculuğa nasıl başladınız?Aslında 13 yaşındayken ortaokulda çıkardığımız bir oyunla oyunculuğa adım attım diyebilirim. O günden sonra da
kopamadığımı söylesem çok doğru olur. Küçük yaştayken meslek seçimi konusunda çok kararsız olduğum bir gün
"bütün meslekleri seçebileceğim bir şey olmalı" diye yakındığımda aklıma hepsini yapabileceğim oyunculuk mesleği geldi
desem yalan olmaz. Ayrıyetten aktör olan amcam Nebil Sayın'ın da bu mesleği seçmemde büyük katkısı olmuştur.
2009 yılı Aralık ayında Tümay Özokur'un beni ajansına kabul etmesiyle (ki iyi ki etmiş işini
profesyonelce yaparken bir o kadar da içten olan bir ajans) dizi görüşmelerine ciddi olarak gitmeye başladım.
Profesyonel anlamda da Doktorlar dizisi ilk oyunculuk deneyimim. Fakat kendime oyuncu diyebilmem için önümde daha
çok çok uzun bir yol olduğuna inanıyorum.
Oyunculuk dışında neler yaparsınız?Spor ve bilgisayar oyunlarına bağımlıyım desem yalan olmaz. Sporcu aileden geldiğim için de sporla büyüdüm diyebilirim.
Fiziksel ve zihinsel açıdan sporun insanı geliştirdiğine inandığım gibi ahlaki yönden de spor yapana çok şey kattığına
inanıyorum. Galatasaray taraftarıyım ve maçları olabildiğince kaçırmamaya özen gösteriyorum. Türkiye liginin yanı sıra
Avrupa'da İspanya ve İngiltere liglerini de elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum. Sette sahne aralarında kitap
okuyorum ve eve geldiğimde eğer vakit bulabilirsem gitar çalıyorum. Arkadaşlarımla uzun ve keyifli sohbetler yapmak
da en büyük zevklerimden biridir.

Doktorlar dizisinden nasıl teklif aldınız?Çekimlerden bir gün önce Tümay Hanım beni arayarak Doktorlar dizisinde intern-doktor rolü olduğunu ve
oynayıp oynamayacağımı sordu, ben de seve seve büyük bir heyecanla kabul ettim. Ertesi gün de çekimlere başladık.

Dizideki karakterinizden biraz bahsedermisiniz?
Dilhan karakteri aslına bakarsanız bana zıt bir karakter diyebilirim. Fazla kimseyle muhattap olmayan, insanlara tepeden bakan,
çok konuşmayan (ki ben konuşmadan duramam), burnu havalarda, diğer bir deyişle "cool" bir karakter; fakat Dilhan bütün
bunlara rağmen özünde iyi bir karakter. Dilhan'ın bunların dışında içinde sakladığı sevimli ve sevgi dolu bir yönü de olduğunu
düşünüyorum.

Set ortamınız nasıl?
Set ortamımız harika, inanılmaz eğlenceli ve herkesin işini layığıyla yaptığı bir set. İlk deneyimime böyle bir sette
başladığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.

Doktorlar yeniden çekiliyor ve kadrodasınız bu nasıl bir duygu?
Doktorlar dizisinde olmak inanılmaz bir duygu, daha önce tvde izlediğim dizinin jeneriğinde kendimi görmek çok heyecan verici oldu.
Özellikle de kadrosunda bulunan Cemal Toktaş, Nergis Öztürk gibi beğenerek takip ettiğim isimlerle çalışma şansını yakalamak
benim için bulunmaz bir hazine diyebilirim.

Dizinin ratingleri sizce nasıl?
Dizinin ratingleri aldığı tepkilere bakılacak olursa iyiye ve daha iyiye doğru gidecek yönde.

En sevdiğiniz oyuncular kimler?
Brad Pitt, Haluk Bilginer, Moritz Bleibtreu, Kemal Sunal, Rober De Niro, Cemal Toktaş, Hugh Laurie, Jim Carrey, Ayla Algan gibi
isimler izlerken büyük keyif aldığım isimlerden sadece bir kaçı.

İzlediğiniz diziler varmı?Yerli/Yabancı
How I Met Your Mother adlı diziyi sürekli takip ederim. Bitene kadar da Lost'un fanatik bir takipçisiydim :) Birde House M.D.

Favori parfüm?
Sürekli değiştirdiğim için spesifik olarak bir isim veremem.

En sevdiğiniz renk?Koyu yeşil rengini hep sevmişimdir. Mavi de beni rahatlatan renklerdendir.

Sizce aşk nedir?Aşk kelimelerle tarif edilebilecek bir şey değildir. İnsanın duyduğu kokuların ve tattığı yemeklerin tadı değişiyorsa muhtemelen
aşk kimyasıyla oynamaya başlıyor demektir :)


Kendinizi üç kelime ile tanımlayabilirmisiniz?Açıksözlü, maceraperest, şefkatli.

Bir gününüz nasıl geçer?Çekim olduğu zaman hemen hemen tüm günüm sette geçer. Onun dışında dinlenerek, arkadaşlarımla eğlenerek, film izleyerek ve spor yaparak geçer.
Ayrıca vaktim varsa yemek yapmaktan da büyük keyif alırım.

Sevgiliniz varmı?
Kız arkadaşım şu ara yok, olsaydı da ona vakit ayıramadığım için çok yakınırdı sanırım :))

Küçükte olsa sırlarınız varmıdır?
Kendi kendime sır tutmam mutlaka biriyle paylaşmak isterim. Arkadaşlarımın sırlarını da ölene kadar saklarım.

DedikoducuÇocuğu takip ediyormusunuz?
Bundan sonra edeceğim ;)

Bizi kırmayıp röpörtaj yapmayı kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.Esas ben, ilgi gösterip de benimle röportaj yaptığınız için çok teşekkür ederim. Sevgiyle kalın...
Rami Çakır röportajı...

Beni sevdiğini biliyorsun...
Çok çok öptüm...
Dedikoducu ÇocukRami Çakır kimdir?

11.11.1985 doğumluyum.2008 yılında Ankara Devlet konservatuvarı Tiyatro Oyunculuk bölümünden mezun oldum.Mezun olduğum yıl Tiyaro İstabulda Altı Haftada Altı Dansa Dersi adlı oyunun reji asistanlığını yaptım.Aynı yıl Devlet Tiyatrosunda Fareler ve İnsanlar adlı oyunda Carlson karakterini oynadım.Bir sonraki sezon yine Tiyatro İstanbulda Çılgın Ruh adlı oyunun reji asistanlığını yaptım.Aynı yıl Devlet Tiyatrosunda Neil Simon'un yazdığı Burak Sergen'in yönettiği Brighton Beach Memoirs (Anılar) adlı oyunda Eugene karakterini oynadım.Bu oyun gerek metin olarak, gerekse oynadığım rol olarak benim için çok deyerli olup hayatım boyunca da çok farlı bir yerde olacaktır.Bunların dışında bir takım tv, kısa film çalışmalarım da oldu..

Oyunculuğa nasıl başladınız?

Kendimi bildim bileli hep oyuncu olmak istedim.Lİseyi bitirdikten hemen sonra konservatuvar sınavına girdim.Ya avukat olucakttım ya da oyuncu! Emin olun bu sınavı kazanmak hiçte kolay değildi..Kazanmak için ciddi bir bir mücadele vermeniz gerekiyor..E sonrası daha da zor..Okula giriyorsunuz dört yıl okumanız gerekiyor ,birçok zorlukla karşılaşıyorsunuz bu süreçte..Sonrasında da menzun olup tabiri çayizsse kurtlar sofrasına dalan bir kuzu misali daha da zorlaşan mücadelenize yavaş yavaş kademe atlayarak devam ediyorsunuz..Ben daha yolun çok başındayım kendime gerçek bir oyuncu diyebilmem için katetmem gereken daha çok uzun bir yol var..


Hangi dizilerde rol aldınız?

Trt'bir iç yapımı olan Fide Motan'ın yönettiği Hesaplaşma adlı polisiye bir dizide oynadım.Yine trt de yayınlanan Osman Sınavın projesi olan Sakarya Fırat adlı dizide konuk oyuncu olarak rol aldım..

Öğretmen Kemal dizisi kadrosunda nasıl yer aldınız?

Enteresan bir hikayem yok.Yapım şirketinden beni aradılar böyle bir rol var oynamısınız dediler benim de kafama yattı ve kabul ettim..

Oyunculuk dışında neler yaparsınız?

Tam bir spor bağımlısı olduğumu söyleyebilirim.Hayatımda çok önemli bir yeri var sporun.Sadece fiziki sağlığımı değil zihinsel sağlığımı korumama da yardımcı oluyor spor..Zihnimi boşaltmamı negatif enerjimi atmamı sağlıyor.Ayrıca uzun yürüyüşler yapmaya bayılırım.Çok fazla film izlerim.Elimden geldiğice okumaya çalışırım.Zaman zaman da bilgisaray oyunları ile çok oyalanırım..Sevdiğim arkadaşlarımla birlikte olmayı çılgınlıklar yapmayı bazan aşırıya kaçmadan şımarmayı çok severim..

En sevdiğiniz oyuncular kimler?

Robin Williams, Meryl Streep, Glenn Close, Johnny Deep,Isabelle Huppert, Colin Firth..

Yeni projeler varmı?

Bir sinama filmi var ama henüz proje aşamasında.Şu an Tiyatro İstanbul da Cihan Ünal'ın yönettiği aynı zamanda da Hande Ataizi, Şencan Güleryüz ve Burcu Kazbek ile birlikte rol aldığı Özel Hayatlar adlı oyunun reji asistanlığını yapıyorum.Aralık sonu yada ocak başı gibi prömiyer yapıcak.Bekleriz efendim..
Yerli/Yabancı dizi izliyormusunuz?

Çok fazla tv izlediğimi söyleyemem.Arada işim gereği şöyle bir bakıyorum yerli dizilere ama düzenli takip edemiyorum daha çok yabancı dizileri izliyorum bağımlısı oldğum bir kaç tane yabancı dizi var ama onlarıda dvd den toplu halde izliyorum.


En sevdiğiniz renk?
Kahverengi,lacivert,gri


Karizmatik,yakışıklı,tatlı,sempatik hangisisiniz?
Şuyum diyemem insan kendi kendini bu şekilde sıfatlandıramaz..Yaparsamda bir gariplik var demektir bence. Sadece çevresinde ki insalar kişiye bir takım sıfatlar yakıştırır.Bu da göreceli olduğu için kişiden kişiye deyişir.Twitter kullanıyormusunuz?

Daha çok yeni.Kullanıyorum diyemem sayfa açtım ama pek ilgilenemiyorum.


Aşk sizce nedir?

Mutlu olmaktır.

Küçükte olsa sırlarınız varmıdır?
Herkesin sırları vardır.

Dedikoducu Çocuğu takip ediyormusunuz?

Hayır.Siz bana ulaşıncaya kadar haberdar değildim.Ama bundan sonra edicem.Bizi kırmayıp röpörtaj yapmayı kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.
Ne demek.Estağfurullah..
Lale Devri dizisinden Aykut Yılmaz ile röportaj yaptık...


Beni sevdiğini biliyorsun...
Çok çok öptüm...
DedikoducuÇocuk


Aykut Yılmaz Kimdir?

31 Mart 1991 İstanbul doğumluyum.İstanbul Kültür Üniversitesi'nde sinema-tv oyunculuğu okuyorum.Sinema televizyon oyunculuğu okuduğuma bakmayın tiyatro'da yapmış bulunmaktayım :D (tiyatroyla ilgili deneyimlerimi diğer soruda yanıtlayacağım ).Oyunculukla ilgilenmeden önce 4 sene galatasaray altyapısında basketbol oynadım Dipnot:Fenerbahçe'liyim :).Amatör olarak da müzik ile uğraşıyorum.

Oyunculuğa nasıl başladınız?
Şimdi oyunculuğa bir akrabamızın tavsiyesiyle başlamadım tabikide :).Küçüklükten beri okuldaki her türlü müsamereye çıkmış olmam ve sahnenin bende yaratmış olduğu ait olduğu yerde hissetme duygusu aslında benim burda olma nedenim.Bu doğrultuda 2006 yazı ben basketbol'u bırakarak tiyatroya başlamaya karar verdim.Bakırköy'lü Sanatçılar Derneği'nde 3 sene oyunculuk eğitimi aldım ve bu sürede bir çok oyunda bulundum.

Oyunculuk dışında yaptığınız bir iş varmı?Hayır sadece okuyorum ve oynuyorum :)

Neler yapmaktan hoşlanırsınız?
Film izlemek,playstation oynamak,arkadaşlarımla takılmak,müzik dinlemek vs vs

Aşkın listesinin oluşturabilirmisiniz?1-Sanat aşkdır...


Lale Devri dizisindeki karakterinizden biraz bahsedermisiniz?
Kerem Taşkıran aslında kendi karakterimden çok uzak bi çocuk.Kerem aile içinde küçüklüğünden beri hep arka planda kalmış yalnız,duygusal ve sevgiye aç biri olarak büyümüş ama kerem onları kabullenmeyip kendine altından bir maske takmış.Baştan beri ben kerem'i iki insan gibi düşünüorum biri maskenin altındaki diğeride görünmek istediği ama o olmadığı kişi.
Set ortamınız nasıl?
Gayet sıcak ve neşeli bir set ortamımız var yani ben ilk işimde böyle bir ekip ile çalıştığımdan çok memnunum açıkçası.

Kendine sette yakın hissettiğin oyuncular varmı?
Genelde bütün cast çok iyi anlaşıyoruz ama benim kendime yakın hissettiğim ve iyi iletişimimin olduğu isimler Tolgahan Sayışman,Gökhan Atalay,Serenay Sarıkaya,Emina Sandal,Hakan Pişkin.

Dizi gerçekten 3 bölüm sonra bitecekmi?
Herkes bize bu soruyu yöneltiyor ama inanınki şuan için böyle bişey söz konusu değil.Biz çekimlere devam ediyoruz.

En sevdiğin renk?
Mavi ve tonlarıFavori parfümün?Bvlgari Pour Homme

Kendine örnek aldığın isimler varmı?
Oyunculuk anlamında Marlon Brando,Gerard Butler,Robert downey jr,Johnny Depp,Charlie chaplin beğendiğim ve onlar gibi olmak istediğim isimlerden.

Küçükte olsa sırlarınız varmıdır?
Yok desem yalan söylemiş olurum :)

DedikoducuÇocuğu takip ediyormusun?Şuandan itibaren ediyorum :)

Bizi kırmayıp röpörtaj yapmayı kabul ettiğin için çok teşekkür ederiz.

Buğra Gülsoy ile röportaj yaptık...


Beni sevdiğini biliyorsun...

Çok çok öptüm...

DedikoducuÇocuk

Buğra Gülsoy kimdir?

1982 Ankara doğumluyum. Tiyatro sahnesine ilk defa 13 yaşında Özel Arı Koleji`nde eğitimimi sürdürürken çıktım. İlk, orta ve lise öğrenimimi ise Ankara`da tamamladım.


Oyunculuğa nasıl başladınız?

2000 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesinde Mimarlık eğitimi için Kıbrısa gittim. Burada Açık Tiyatro bünyesinde Eugene Ionesco`nun “Kral Ölüyor (Exit The King)” oyunuyla oyunculuk hayatına başladım ve Açık Tiyatro`da oyunculuk yapmaya devam ettim. 2004 senesinde Mimarlık Fakültesinden mezun oldum. Aynı sene içerisinde Kıbrısta kalıp Devlet Tiyatroları oyuncusu olarak bir çok oyunda görev almaya devam ettim.

Oyuncu olmasaydınız ne olurdunuz?
Mimar :)


Unutulmaz dizisinde oynamak güzelmiydi?

"Unutulmaz" dizisi ve "TOLGA" rolü hayatımda önemli bir yere sahip benim için. İnsanların beni tanımasını ve görmesini sağladı. Tüm ekibime sevgilerimi yolluyorum.

Yeni başladığınız dizinin ratingleri çok iyi bunu neye bağlıyorsunuz?
Ay Yapımın başarısına.

Oyunculuk kurallarınız varmıdır?

Adı üzerinde "Oyun-culuk". Kural olmamalı.

En sevdiğiniz renk?
Yeşil ve tonları

Favori parfümünüz?
Zara

Küçükte olsa sırlarınız varmıdır?
Herkesin sırları vardır :)

Boş gününüz nasıl geçer?Herkesinki gibi. Boş :)

Kendinizi yakışıklı buluyormusunuz?

Çok nadir.

DedikoducuÇocuğu takip ediyormusunuz?
Etmiyordum. Artık takipteyim :)
Sertan Erkaçan Röpörtajı

Sertan Erkaçan kimdir?

1987 Istanbul dogumlu fakat lıse sona kadarki gençlik yıllarını antalyada geçirmiş ,sonra tiyatro aşkına tekrar memleket yollarına düşmüş,oyunculuğa ve sahneye aşık,yaşamayı çook seven,Müjdat Gezen Konservatuarı tiyatro bölümü mezunu,idealist bir genç diyelim:)


Hangi projelerde yer aldınız?

Aslında ilk profesyonel işim ES-ES oldu...Daha önce okulun ilk yılında Onur ünlünün yönettiği "Polis" Sinema filminde bi rol(!)'üm vardı...
ama Okul süresince çok da iş yapmayı istemedim açıkçası...sahneyle daha çok haşır neşir oldum...ve oraya daha çok vakit ayırdım...


Es-Es dizisinde oynamak nasıldı?

Es-Es benim için bi BAŞLANGIÇ'tı ama çok da iyi bir başlangıç oldu BENCE tabiiki...bunu oynadığım rolden çok tanıştığım ve çalıştığım insanlar açısından söylüyorum...Tims çok harika bir ekip yarattı...Yönetmenimiz çok genç (Bahadır İNCE) bir o kadar disiplinli ve başarılı bir yönetmendi ki en iyi gençlik dizisi ödülü almamızda bence en büyük pay onun...Rol arkadaşlarım abilerim hocalarım...Gerçekten çok şey kattı bana ilk işim...Ve tabiiki eskişehir...Muhteşem misafirperver ve eğlenceli bir şehir...

Sevgiliniz var mı?

:) hmmmmm...:)eeee...kemm...kümmm...
şaka şaka...:)
var...

Aşk hayatınız nasıldır?

Aşk hayatım güzeldir benim ya...
ben aşık oldummu Sevdiğim kadın için çok şey yapabilirim...biraz aşk adamıyım sanırm...kendimi kaptırdığım zaman...uvvv...:) ama işte kendini bana kaptırıcak insanın işi zor çünkü kolay kolay kapılmıyorum...
Birgününüz nasıl geçer?

Her günüm birbirinden başka geçer!!!
ama genelde geceleri çookk geç saatlere kadar otururum...birşeyler yazarım...dvd ve kitap hastasıyım...dolayısı ile gece beni daha çok cezbediyor...sakin sessiz..karanlık...seviyorum...
ama gün içinde gerçekten deli bir adam olduğum için hiçbir günüm birbirini tutmaz...


Dedikodu hayatınızda varmıdır?

Kimin yok ki?


Dedikoduya nasıl bakıyorsunuz?

Dedikodu hakkında...
yapmıyorum diyen yalan söyler bence....
ama ben yapmıyorum...:)))
şaka bir yana...biz birazda böyle öğrendik...üçüncü bir kişi orda yokken onun hakkında konuşmak dedikodunun dışında birşeye giriyor...o yüzden dikkat etmeye çalışıyorum....


Erkek arkadaşınızla hiç bir kız hakkında konuştunuz mu?

Elbette konuştuk...erkek arkadaşıyla bir kız hakkında konuşmayan bir erkek,ERKEK arkadaşmıdır sorgulanmalı bence..:)Kendinizi üç kelime ile tanımlarmısınız?
Kendimi üç kelimeyle tanımlıyim tabii ki

üç
kelime
yetmez!!!

buyrun:)

Yeni projeler varmı?Bize bahsedermisiniz?
Görünürde KESİN birşey yok...ama elbette görüşülen işler var...
aslında Ülkemizdeki dizi piyasasında seçici olmakta yarar var çünkü gerçekten benim izlemeye KATLANAMADIĞIM işler çekiliyor bu ülkede...ama oyuncu arkadaşlarıma da suç bulamam kesinlikle çünkü maddi zorunluluklar vs vs vs...
kendi yazdığım projeler var...onların üzerinde de duruyoruz bu ara ciddiyetle...bakalım...kısmet...:)

Sexy,yakışıklı,cazibeli,çok şeker,maço,masum,sempatik hangisisiniz?
Bence bir erkek veya kadın bu söylediklerinin hepsi olabilir istediği zamanlarda...hele ki oyuncuysa...
dolayısı ile ben kendimi sınıflandıramıyorum böyle...çünkü tamm olarak hiçbiri değilim ama aslında hepsinede sahibim...öyle bir karışım işte...

Küçük sırlarınız varmıdır?Bizle paylaşmak istermisiniz?

Çookkk önemli,saklanan birşey sırdır bence..öyle bir sırrım da yok...:) maaalesefff:)))

Size bir dergi için Konusu Seks Aşk başlığıyla liste oluşturacaksın desek nasıl bir liste oluştururdunuz?
1.aşk ve seks iyidir...:)
2.aşkla seks çok daha iyidir...
3.seks korkulup tü kaka denilecek birşey değildir lütfen bilinçlenin artk...
4.yanlış anlaşılmak istemem bu kadar başlık yeter:)


DedikoducuÇocuğu takip ediyormusunuz?

Etmiyordum artık edicem...

Bizimle röpörtaj yapmayı kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Ben teşekkür ederim...

Ps: bi ara bi kahve içelim?

şaka şaka...:) haydi hoşçakalın...:)
Küçük Sırlar dizisinin Neslişahı Enginay Gültekinle röportaj yaptık...
İşte röpörtaj...
Beni sevdiğini biliyorsun...
Çok çok öptüm...
DedikoducuÇocuk
Enginay Gültekin kimdir?Benim:)


Oyunculuğa nasıl başladınız?

Lisedeyken okul oyunu için açılan seçmelere katıldım ve macera başladı diyebiliriz. Bilinçli bir seçim değildi aslında, hayatın getirdiği şahane karşılaşmalardan biriydi. İyi ki o gün okuldaymışım...

Oyunculuk dışında neler yapıyorsunuz?
Yönettiğim bir tiyatro oyunu var. ‘Sen Olmasaydın’ Yosi Mizrahi,Yağmur Kaşifoğlu ve Demet Şaşmaz oynuyor. Kadın erkek ilişkisinin masaya yatırıldığı tempolu bir komedi. Önümüzdeki sezon da seyirciyle buluşmaya devam edecek. Ayrıca Küçük Sırlar’da da Yosi’yle beraberiz. Sibel Köse’nin jazz vokal atölyesi var kuledibinde,yeni başladım ona devam ediyorum.

Profesyonel olarak şarkı söylüyormusunuz?Söylüyorum. Müzik hep oldu hayatımda,özellikle ortaokuldaki müzik öğretmenim çok cesaretlendirdi. Eskisi kadar vakit ayıramıyorum ama yine de öğrenmeye devam.

Birçok dizide sinema filmlerinde oynadınız.En unutamadığınız proje hangisiydi?
Her projenin insana kattıkları, öğrettikleri var...Ekibin parçası olmak bile insana pek çok şey gösterir. Bu yüzden çalıştığım her iş iyi ki olmuş diye düşünüyorum. Koçum Benim, Organize İşler ve Beyaz Gelincik projeleri daha kişisel algıladığım, aidiyet hissettiğim işler oldu. Dilerim Küçük Sırlar’ da öyle olacak.

Şuan Küçük Sırlar dizisinde oynuyorsunuz ve çekimlerin çok zor olduğunu duyduk çekimlerden size günlük hayatınızda vakit kalıyormu?Yoksa hep set mi?
Ekip gerçekten insan üstü bir gayret ve özveriyle çalışıyor. Birçok oyuncu arkadaşımın günlük hayatlarına vakitleri kalmıyor gerçekten de...Bu durum her bölüm rol ağırlıkları ve mekanlarla ilgili olarak değişiyor, genellikle benim çekimlerden kendime ayıracak vaktim oluyor.

Çekimler dışında günlük hayatınız nasıl geçer?Neler yaparsınız?Arkadaşlarımla görüşürüm, spor yaparım,film izlerim,evde Serdar’la (eşim) vakit geçirmeye bayılırım...Muhakkak yapacak bir şey olur zaten.

Hobileriniz varmıdır?
Şarkı söylemek ve puzzle yapmak.Fobileriniz varmıdır?Hoşlanmadığım şeyler var ama hiçbiri hayatımı kesintiye uğratacak şiddette değil. Ya da şimdilik ben de bilmiyorum.

Yerli dizi izleyebiliyormusunuz?
İzliyorum dersem yalan olur ama mutlaka her diziye bir kez de olsa bakıyorum.Nasıl olmuş, kim çekmiş,kimler oynamış merak ediyorum. Düzenli izlediğim bir şey yok.

Yabancı dizi izleyebiliyormusunuz ?
Elimin altında DVD olarak duruyor olmaları iyi birşey...fırsat buldukça izleyebiliyorum böylece.

En beğendiğiniz oyuncular kimlerdir?
Pek çok, pek çok...En iyisi samimi olanlardır diyeyim.

Hangi parfümü kullanıyorsunuz?
Kenzo-Flower, Dior-Addict

İnternete girdiğinizde neler yaparsınız?Yani vaktiniz olduğu zaman :)
Facebook ve twitter a bakarım. Merak ettiğim konularda araştırma yaparım, mail trafiğim olur, senaryo okurum, oyun oynarım..

Küçükte olsa sırlarınız varmıdır?Vardır elbet.

DedikoducuÇocuğu takip ediyormusunuz?Bugün itibariyle twitter dan.

Bizi kırmayıp röpörtaj yapmayı kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.Ben teşekkür ederim.


Taner Ertürkler Röportajı

 Taner Ertürkler sorduğumuz sorulara çok güzel cevap verdi işte verdiği cevaplar...


Favori parfüm hugo boss . parfüm kokusu yla seksi olduğumu düşünmem yalnızca temiz ve bakımlı oldugumda düşünebilirim. bayanlarda aradığım özellik ayakları yere basan hayat la mücadele etmesini seven yaratıcı ve üretici tabiki zeki olması yeterli dir. favori hiç bir üründe favori markam yok bana estetiği uygun olan her ürn cezbe de bilir beni çünkü moda benim için kendine yakıştırabildiğindir. renk olarak siyah, lacivert. şarkım ise george mıchael den careless whisper. filmim ise braveheart. tatil de planım oğlumla denizde vakit geçirmektir. en belirgin özelliğim herkese iyi davranmam dır. tam bir ev erkeğim diğer görüşleri kadınlara bırakıyorum. eşim benim için vücudum daki su ihtiyacı gibidir. yazdığı bir işte olabilme olasılığım daha yüksektir. çok teşekkür ederim sevgilerle.
Barış Hayta Röportajı

Öncelikle Barış kimdir? Nerede doğmuştur?

1979 yılının kadınlar gününde Adana'da doğdum.Lise eğitimim bitene kadar ki bu 1995 yılına tekabül ediyor yaşamımı bu şehirde sürdürdüm.


Oyunculuk maceranız nasıl başlamıştır?

Aslında ben Adanademirspor alt yapısında futbol oynuyordum ve futbolcu olmayı herşeyden çok istiyordum.Abim o dönem amatör olarak oyunculuk yapıyordu ve akşamları evde elinde teksti rolünü çalışır bizde onu izlerdik.Acaba bende yapabilirmiyim diye düşündüğüm bir dönemde gideceğemiz bir gezi için kalkan otobüsü kaçırmıştık.Şimdi ne yapacağız diye düşünürken kafamı bir kaldırdım ve bu günlere kadar ulaşıcak olan oyunculuk maceramın ilk adımının ilanı duruyordu orada ' tiyatro kursiyerleri aranıyor'... sonra futbolu bıraktım tek aşkım tiyatroydu artık...


Hangi projelerde yer aldınız?

Televizyonla tanışmamı saglayan lk proje Asmalı konak'tır o dizide hamzaoğlu hakan karakterini oynamıştım. Daha sonra çiçek taksi,bütün çocuklarım,cemile,felek ne demek,gümüş,candan öte,ezo gelin,dudaktan kalbe dizilerinde oynadım.geçen yaz ise ilk başrolüm olan Kız kaçıran projesi ni çektik.


Yurt dışındaki dizileri nasıl buluyorsun?


Bir değerlendirme yapacak kadar izlemişliğim yok ama seyirci olarak
the king of queens fanatiğiyim izlemekten büyük keyif aldığım bir proje...


Hangi Hollywood yıldızıyla aynı filmde rol almak isterdin?

Bu soruyu okuyunca genelde insanın aklına aktirist gelir ama ben hakkımı her filmini merakla ve ilgiyle izlediğim ve bu nasıl bir adamdır dediğim Tom hanks ten yana kullanmak istiyorum.


Yaprak Dökümü mü yoksa Aşk-ı Memnu mu?

Ay yapım diyorum.o kadar proje içerisinden Aşk-ı memnumu yaprak dökümümü derseniz ve iki projede aynı yapımcınınsa şüphesiz en büyük takdir onlarındır...


Kendinizi çekici yada yakışıklı buluyormusunuz?

Yakışıklı oldumu hiç düşünmüyorum...


Hiç küçük sırrınız varmı?

Var ama sır saklamasını çok iyi bilirim:)


Favori parfümünüz nedir?

Tek bir kokuya bağlanmak istemem değişik şeyleri denemekten hoşlanıyorum ama şu an rochas kullanıyorum.

Favori renginiz nedir?

siyah

Favori markanız nedir?

marka takıntım yoktur.

Sevgiliniz varmı?Varsa nasıl tanıştınız?
yorum yok.....

Bayanda aradığınız 4 özellik nedir?

dürüstük dürüstlük dürüstlük ve dürüstük gerisi kolay...


Bir bayandan hoşlandınız ne yapardınız?

Önce tek taraflı olup olmadığına bakarım hislerimin tek tarafılıysa arkamı döner giderim:)değilse zaten su akar yatağını bulur.....

Bu sene yeni projelerde görebilicekmiyiz sizi?

Geçtiğimiz sezon tv ye biraz ara verip verip çok özlediğim tiyatroya zaman ayırmak istedim ve ne iyi yapmışımki masa masalları oyunu çıktı ortaya . yeni sezon mutlaka tv de bıseyler yapıcam ama bu yaz bir film projesi var temmuz agustos gıbı cekılıcek sanırım 2011 ocak vızyonda olucak...
 

Bizi kırmayıp röpörtaj yapmayı kabul ettiğiniz için size Dedikoducu Çocuk olarak teşekkür ediyoruz ...

Ben cok tesekkür ederim...