Have an account?

Burcu Kıratlı Röportajı

Burcu Kıratlı ile güzel bir röportaj yaptık...

Xoxo
Dedikoducu Çocuk1.Burcu Kıratlı kimdir ? Biraz kendinden bahseder misin ?

 23 temmuz 1989 doğumluyum aslan burcuyum. Burcunun özelliklerini taşıyan biri olduğum söyleniyor. Arkadaşlarım çok eğlenceli olduğumu düşünüyorlar. Çabuk parlayıp çabuk sönen bir kişiliğim var. Asla kinci olamıyorum. En sevmediği huyum çabuk sinirlenmem en sevdiğim huyumda fazlasıyla merhametli olmam…
2.  Oyuncu olmaya nasıl karar verdin ? Çocukluktan gelen bir hayal mi yoksa çat kapı gelişen bir olay mıydı senin için oyuncu olmak ?

Kendimi bildim bileli hep oyuncu olmak istedim. Meslek olarak düşündüğüm tek şeydi.3. Hangi projelerde yer aldın ?

Müjdat Gezen sanat merkezinde kadrolu iki sene oyunlarda yer aldım. Sonrasında Trt1 de Elde Var Hayat dizinde Yağmur karakterini canlandırdım. Özcan Deniz`in yazıp yönettiği ve oynadığı Su ve Ateş filminde oynadıktan sonra ilk başrolüm Peri Masalı sinema filminde oynadım. Daha sonra Cansel Elçin, Haluk Piyes ve Sera Tokdemir ile başrollerini paylaştığım Bizim Hikayede oynadım. Şuanda da Diriliş Ertuğrul dizinde Gökçe karakterine hayat veriyorum.

4. Peri Masalı filmi söylenildiği gibi hayatının dönüm noktası oldu mu ?

Kariyerimin dönüm noktası diyebiliriz. Hem ilk başrolümdü hem de aşık olduğum saçlarımdan vazgeçmek zorunda kaldığım bir projeydi.


5. Proje için saçlarını kestir deseler yine yapar mısın ?

Bir kere yaptım sanırım ikincisi daha kolay olur =)6. Bir oyuncu olarak nasıl bir karakteri canlandırmak istersin ?

Bugüne kadar seçtiğim projelerde oynayacağım karakterin birbirine benzememesine dikkat ettim. Hepte öyle oldu.  Bundan sonrada farklı karakterlere can vermek istiyorum. Beni zorlayacak daha önce tecrübe etmediğim karaktere.

7. Asla oynamam dediğin bir karakter var mı?

Buna şu an bir cevap vermek doğru olmaz. Gelen projeye, hikayeye ve karaktere göre değişebilecek bir şey bence.


8. Magazinle iç içe bir hayatın oldu mu ?

Fazlasıyla. Annemde babamda magazinci dolayısıyla ister istemez bununla büyüdüm.


9. Diriliş Ertuğrul yeni sezonu başladı. Heyecanlı mısın ? Yeni sezon hedefleriniz var mı? (lider tamamlamak gibi)

Bu sene bir çok yeni karakterler dahil oldu dizimize. Çok heyecanlı bölümler sizleri bekliyor. Hikaye değişiyor benim karakterime yeni özellikler geliyor ve buda beni fazlasıyla heyecanlandırıyor tabi kii.

10. Set ortamınız nasıl ? Sahne aralarında boşluklarda neler yaparsın ?

Dram ve ağır bir hikaye çekmemize rağmen sette inanılmaz eğleniyoruz. Aile gibi olduk gerçekten. Biz çekirdek kadro yazın birlikte tatil yaptık zaten. Set dışında sürekli birlikteyiz, kopamıyoruz. Kamera arkası da bir o kadar eğlenceli olunca sette olmak bir harika. set aralarında kışın karavanda oluyoruz biz kadınlar evinden yemek yapıp getiriyoruz piknik gibi oluyor karavanımız=) bunu ilk başlatanda Hülya abla ( Hülya Darcan ) oldu hepimize alıştırdı.


11. Sosyal medyanın sana karşı bir ilgisi var . Hayranlarına karşı çok samimisin.. Hayranlarından memnun musun ?

Onlar inanılmazlar. Duydukları hayranlık ve sevgi karşılıksız ve bu gerçekten paha biçilemez bir şey  her gün bir sürü resim yapıp çok güzel yorumlar gönderiyorlar buda beni çok mutlu ediyor tabi ki bende elimden geldiğince onlara cevap vermeye çalışıyorum.


12. En beğendiğin yerli erkek oyuncular ?

Geçmişten günümüze çok başarılı ustalarım ve arkadaşlarım var 1 2 kişiyle sınırlamak istemem açıkçası :)
13. En son izlediğin yabancı dizi ?

Entourage` i çok severdim şimdi tekrardan yeni bölümleri yayınlanmaya başladı.


14. Kendi dizini izlemeye fırsatın kalıyor mu ? 

Setimiz bu konuda çok iyi dizi akşamlarını olabildiğince boş bırakmaya çalışıyorlar. Bende setim olmadığı günlerde izliyorum. İzleyemediğim zamanlarda da mutlaka ilk boşlukta kayıttan açıyorum..
15. Dizi sürelerinden memnun musun ? Sence de biraz fazla değil mi?

Evet fazla. Bu kadar fazla olması da hem seyircinin dikkatinin dağılmasına ve sıkılmasına sebep oluyor hem de bizim çok yorulmamıza.


16. Sence Aşk nedir ? 

Aşk çok zor rastlar insana bence o yüzden bulduğunda kıymetini bilmek gerekir  . İki insanın birbirini  koşulsuzca sevmesi ve teslim olacak  kadar güvenmesi muhteşem ve sadece bir kere yaşanabilecek bir duygu….


17. Küçükte olsa sırların var mıdır ?

İki kişinin bildiği sır değildirden yola çıkarsak yok =) çünkü herşeyimi herşeyiyle bilen çok iyi dostlarım var. Bu yüzden çok sanşlıyım.

18. Son olarak set dışında boş bir günün nasıl geçer ?

Evimde köpeklerimle vakit geçirmeyi seviyorum. Kız grubumuz var bazı günler onlar bana gelirler ve bitmeyen bir dedikodu sohbeti başlar. Bazı günlerde tamamen kendime ayırıp cilt bakımı kuaför ve alışverişe ayırıyorum =)

0 yorum:

Yorum Gönder