Have an account?

Tolga Ortancıl RöportajıYerli Zac Efron ile röportaj yaptım...
Evet şaşırmayın gerçekten çok benzetiyorum...
Güzel Köylü dizisinin başarılı oyuncusu Tolga Ortancıl ile röportaj yaptık...
Keyifli okumalar...

Xoxo
Dedikoducu Çocuk
1-Kısaca Tolga Ortancıl kimdir ?

İnsanım. En önemlisi bu, insanım! Hayalleri olan, dünya barışı için oyunlar oynamak, senaryolar yazmak isteyen bir insan..

2. Oyunculuk yapmaya ne zaman karar verdin ? 

8 yaşımda. Belki garip gelecek ama 8 yaşımda.. Çocukluğumdan bu yana başka bir meslek istemedim. Fakat bu mesleğe aşkım,  para ve ün yüzünden değil. Tiyatronun ve sinemanın büyüsüne bayılıyorum. Farklı insanları canlandırmayı seviyorum. Her insanı..

3- İlk set günü heyecanı nasıl bir duygu ? 

Garip bir duygu bence. Güzel Köylü benim 3.işim ama hala ilk set günlerinde heyecanlanıyorum. Gerçi sete her gittiğim gün içinde bir kıpırtı oluyor. Herhalde çocukluk hayalim ve sevdiğim meslek olduğu için..

4- Yer aldığın projeler ?

Elde Var Hayat, İzzet Kaptan ve Oğlu. Şimdi de Güzel Köylü.

5- Güzel Köylü dizisi hayatına nasıl girdi ? Mutlu musun kadroda yer almaktan ?

Eğitim aldığım Akademi 35 Buçuk’un cast portföyündeydim. Enteresan bir şey oldu; başka bir proje için her şey yolunda gitti, imza aşamasına geldik ama ilerleyemedik. Yapımla kanal arasında halledilmesi gereken bir detaydan dolayı imza ertelendi. Bu arada Güzel Köylü Projesi gelince Güzel Köylü kadrosuna dahil oldum çok da mutluyum.

6- Sette en çok kiminle vakit geçirirsin ?

Sahnelerimizin ortak olması ile alakalı bir durum var tabii ama kafalarımızda uyuşuyor Eylül Demirpehlivan, Sinem Dağlı, en çok da Can Kıran.7- Bu sezon dizi rekabeti daha heyecanlı. Haftalardır gün birincisi oluyorsunuz bu konuda düşüncelerin neler ? Neden severek izliyoruz.

İnsanlar acı olaylardan ve entrikalardan sıkıldılar sanırım. Ama bundan öte, biz kendi insanımızı anlatıyoruz. Hiç bir batı özentiliği yok Güzel Köylü’de. Anadolu’nun ve Ege’nin o saf ve temiz insanlarının hikayesi bu.  Güzel Köylü de her şey gerçek, aşk bile..8- Favori parfümün ?

Kokusunu beğendiğim her parfümü kullanırım. Favori diye bir şeyim yok. Şu an Tom Ford Extreme kullanıyorum.9- En sevdiğin bayan oyuncular ?

Vahide Perçin(ki kendisi  akademiden hocam olur),Demet Akbağ, Binnur Kaya , Demet Evgar ve Jessica Lange
10- En son izlediğin yabancı film ?

Yüksek Risk.. Başrolünde oynayan Jack O'connell’in performansına bayıldım. Beni inandırdı. Oyunculuğun gayesi budur zaten "İnandırmak" inandırabiliyorsan ben oyuncuyum diyebilirsin.

11- Sence aşk nedir ?

Aşk bize anlatıldığı gibi karşılıklı olmaz bence. Sevip de kavuşulamıyorsa ya da herhangi bir neden yüzünden birlikte olunamıyorsa aşk olur. Aşk budur yoksa karşılıklı olursa sevgi olur. Aşk çok başka bir şey..

12- Üç kelime ile Tolga Ortancıl ?

Konuşkan, azimli, samimi.
13- Yakışıklı,karizma,çekici,seksi hangisi sensin ?

Buna ben cevap vermeyeyim.  Ama illa bir şey demem gerekiyorsa hiçbiri

14- Set dışında neler yaparsın bir günün nasıl geçer ?

Muğlayı keşfederim, spora giderim, müzik dinlerim, kitap okurum. Senaryo çalışırım. Can Kıran ile akşam eğlencelerimiz olur. Bu şekilde geçiyor şimdilik..

15- Küçük de olsa sırların var mıdır ?

Olmaz mı her insanın sırları vardır. Benim de var tabii ki..
16- İleriye dönük hedeflerin neler ? Oyunculuk sonuna kadar devam edecek mi?

Oyunculuktan başka bir hayalim yok ki.. Sonuna kadar gitmek istiyorum son nefesime kadar. Farklı karakterler canlandırmak, yaşamak istiyorum.
Ve senaryo..Yazdığım senaryoları canlandıracak insanlarla çalışmak istiyorum.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

bu kadar samimisini de ilk defa görüyorum bence13.sorunun cevabı sen yakışıklısın tolga abicim

Yorum Gönder