Have an account?

Küçük Sırlar


Başrollerinde Sinem Kobal ve Burak Özçivit'in rol aldığı 'Küçük Sırlar' İstanbul’un zengin ailelerinin ve çocuklarının sıradaşı, gösterişli, ışıltılı hayatlarının, daha önce hiç anlatılmadığı kadar cüretkar ve çarpıcı hikayesini anlatıyor.

Sahip oldukları paranın, dolayısıyla sahip oldukları gücün sınırı yok. Hikayenin ana temaları; masumiyet, büyümek, sırlar ve popüler olmak, sevilmek ve hayatta kalmak için söylemek zorunda olduğumuz yalanlar.

Masumiyet bütün karakterlerin hayatlarının farklı yerlerinde işlense de aslında en çok dizinin başkahramanı Su’nun hikayesini şekillendiriyor. Su yaşadığı dünyanın en pırıltılı, en beğenilen, en konuşulan, en özenilen kızı. Diğerleri gibi ‘vampir’ olmamaya, ‘temiz’ kalmaya, kendine yeni bir yol çizmeye çalışıyor. Ama o dünyanın dışında kalmak kolay değil. O dünyanın içinde durmak da. Ama hiçbiri, tam ortada durmak kadar zor değil.

Küçük Sırlar’da aşkın ve popülerliğin hayatın merkezi olduğu, sert olduğu kadar eğlenceli yönleriyle gençlerin; karanlık, karmaşık, sevgiyle olduğu kadar çaresizlik ve nefretle örülen ailelerinin hikayeleri anlatılıyor.

Küçük Sırlar’ın kahramanlarının hemen hemen hepsi ‘vitrinde yaşıyor.’ Gözümüz kahramanların hemen hemen hepsini magazin eklerinin ikinci sayfa haberlerinden ısırıyor. Bu nedenle çok uzak gibi görünseler de çok yakınlar. Onlar daha büyük arenalarda ve daha güçlü düşmanlarla savaşsa da yaraları, duyguları, aşkları, sevgi ve nefretleri hepimizinki gibi.

Dizide diğer yerli dizilerin kurgu ve hikayelerinden farklı, hızlı ve yoğun bir anlatım tarzı yaratılırken kahramanların hayatlarında önemli bir yeri olan Facebook, Twitter ve cep telefonları da hikayelerinin gelişiminde kullanılıyor.Su(Serena): SİNEM KOBAL
Çetin(Chuck): BURAK ÖZÇİVİT
Ayşegül(Blair): MERVE BOLUĞUR
Arzu(Vanessa): İPEK KARAPINAR
Demir(Dan): BİRKAN SOKULLU
Ali(Nate): KADİR DOĞULU
Meriç(Jenny): ECEM UZUN
Aslan(Eric): Cem MEHMETCAN MİNCİNOZLU
Neslişah ENGİNAY GÜLTEKİN
Ömer: YILDIRIM URAĞ
Ceyla: GONCA VUSLATERİ
Heves: DİLARA ÖZTUNÇ
Fikriye: YILDIZ KÜLTÜR
Şebnem: ŞENAY GÜRLER
Biricik: EBRU AKEL
Gossip Girl`den farklı olan sahneler kitaptaki gibi eric serenanın abisidir yani Aslan Su`yun abisi chuck serenayla üvey kardeştir ama burada ilerleyen bölümlerde sevgili olacağı blair yani ayşegülle üvey kardeştir Chuck yani çetin yani bunlar diziden biraz farklı olmasını kınıyor

0 yorum:

Yorum Gönder